Головна Новини Суспільство Війна з Росією Кількість мобілізованих – не головне: що найважливіше поміняти в ЗСУ
commentss НОВИНИ Всі новини

Кількість мобілізованих – не головне: що найважливіше поміняти в ЗСУ

Велика кількість мобілізованих не вирішить всіх проблем на фронті

сьогодні, 00:16
Поділіться публікацією:

Керівництву України не варто зациклюватися на кількості набраних новобранців, як ключовому показнику ефективності мобілізації, заявив заступник командира Третьої штурмової бригади, майор ЗСУ Максим Жорін.

Кількість мобілізованих – не головне: що найважливіше поміняти в ЗСУ

В Україні триває мобілізація. Фото з відкритих джерел

"Чомусь ми продовжуємо постійно говорити про кількість людей, яку потрібно мобілізувати за якийсь період. Категорично не подобається, що ми керуємось цим показником, як єдиним і найважливішим. По-перше, не варто забувати про те, як цих людей потім застосовувати. На кількості все не закінчується, а тільки починається. Навчання, оснащення, забезпечення, використання на полі бою. По-друге, ні для кого не таємниця, що якість набраного особового складу стає все гірше — в першу чергу, через все більшу кількість не дуже вмотивованих людей", — сказав Максим Жорін.

За словами офіцера ЗСУ, думати треба про корінь проблеми — мотивацію населення, систему державного рекрутингу, підготовки мобілізованих та застосування підрозділів.

"Навіть невмотивований боєць, потрапляючи в нормальний підрозділ до нормальних командирів, які працюють з особовим складом, дуже швидко стане вмотивованим, буде рівнятись на побратимів та принесе максимум користі", — додав він.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що перемога Дональд Трампа на виборах президента США – це наслідок слабкості Демократичної партії, яка не розуміє інтересів пересічного американця, заявив політолог, офіцер ЗСУ Микола Мельник. "Перемога Трампа — це заслуга, в першу чергу, демократів, які так і залишаються далекими від пересічного американця та говорять не його мовою. Головна претензія до демократів з боку американського виборця — слабкість. А за слабких не голосують. Їх жаліють, морально підтримують, але не голосують", — наголосив він.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини