Головна Новини Суспільство Війна з Росією Кабмін забронював "грантожерів": реакція ЗСУ
commentss НОВИНИ Всі новини

Кабмін забронював "грантожерів": реакція ЗСУ

У ЗСУ розкритикували бронювання від мобілізації співробітників грантових організацій

11 липня 2024, 00:30 comments2067
Поділіться публікацією:

У Третій штурмовій бригаді ЗСУ назвали несправедливим бронювання співробітників організацій, які здійснюють свою діяльність за рахунок іноземних грантів.

Кабмін забронював "грантожерів": реакція ЗСУ

Кабмін надав броню грантовим організаціям. Фото з відкритих джерел

Як стало відомо, Кабінет Міністрів забронював від мобілізації 100% співробітників 133 громадських організацій, які отримують іноземні гранти.

На відповідне повідомлення відреагував заступник командира Третьої штурмової бригади, майор ЗСУ Максим Жорін. Військовослужбовця обурило, що рятувальники, які щодня ризикують життям, не отримують бронювання, тоді як грантові організації дивним чином потрапили до переліку тих, кому уряд надав бронь від мобілізації

"З цієї новини випливає, що у нас грантові організації важливіші за ДСНС, а проводити опитування необхідніше за роботу рятувальників, які 24/7 розгрібають завали та ризикують життям. Дуже "справедливе" бронювання", — обурився Максим Жорін.

Майор ЗСУ додав з іронією: "Не маю часу вивчати цей список. Але підозрюю, що до наступного ЛГБТ-параду всі "ЛГБТ-військові" матимуть бронь".

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що, як виявилося, значна частина громадських організацій і ТОВ, які отримали бронювання на 100% працівників, займаються дослідженням питань виборів і громадської думки за кошти іноземних партнерів, але чомусь визнані критично важливими. Крім організацій, які є безпосередніми представництвами донорських установ із США, Німеччини, Великої Британії тощо, у цьому списку є низка вітчизняних неурядових громадських організацій та товариств з обмеженою відповідальністю, і навіть навчальний заклад.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини