Головна Новини Суспільство Війна з Росією Індія допоможе скоротити доходи Москви від продажу нафти: у США розкрили деталі
commentss НОВИНИ Всі новини

Індія допоможе скоротити доходи Москви від продажу нафти: у США розкрили деталі

Індія стала одним із найбільших споживачів російської нафти з того часу, як західні санкції перемістили ринок сирої нафти з Європи до Азії

4 квітня 2024, 10:50 comments1868
Поділіться публікацією:

Ціновий ліміт G7 на постачання нафти країни-агресора скорочує доходи, які Москва отримує для підтримки повномасштабної війни проти України, а ефективності цього механізму сприяють недавні дії індійських нафтопереробних заводів. Як передає портал "Коментарі", про це йдеться у підготовленій заяві представників Мінфіну США, пише Reuters.

Індія допоможе скоротити доходи Москви від продажу нафти: у США розкрили деталі

Індія закуповує нафту у Росії. Фото з відкритих джерел

Зазначається, що офіційні особи США перебувають в Індії цього тижня для зустрічей з урядовцями та лідерами бізнесу, щоб обговорити співпрацю у боротьбі з відмиванням грошей, протидію фінансуванню тероризму та запровадження цінової стелі.

"Ми знаємо, що індійська економіка багато в чому поставлена на карту в торгівлі нафтою з Росією, а також у зв'язку з глобальними перебоями у постачаннях, яких покликане уникнути запровадження цінового обмеження", — зазначають чиновники.

ЗМІ зазначає, що Індія стала одним з найбільших споживачів російської нафти з тих пір, як західні санкції перемістили ринок сирої нафти з Європи в Азію, що призвело до витрат для Росії через те, що вона покладалася на "тіньовий флот" старіючих танкерів для неї. транспортування.

Нью-Делі традиційно підтримує тісні економічні та військові зв'язки з Москвою та утримується від критики Росії щодо її війни проти України. Але минулого тижня міністри закордонних справ України та Індії заявили, що погодилися відновити торгівлю та співпрацю до рівня, який існував до російського вторгнення в Україну.

Ціновий ліміт, запроваджений країнами "Великої сімки", Європейським Союзом та Австралією, забороняє використання західних морських послуг, таких як страхування, маркування та транспортування, коли танкери перевозять російську нафту за ціною 60 доларів за барель або вище. Захід запровадив цей механізм після вторгнення Росії до України у лютому 2022 року. Введення цінового обмеження на російську нафту вдарило за ціною, яку Росія може отримати за свою нафту на світових ринках, скоротивши прибутки для війни з Україною, кажуть чиновники.

Читайте також на порталі "Коментарі" — ЄС знову підсідає на російський газ: купують навіть ті, хто до війни не купував.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини