Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
Співробітники ДСНС знову можуть опинитися в ризикованому становищі та відправитися на фронт, через те, що нібито бронювання закінчується наприкінці лютого, а далі рятувальники можуть піти воювати.
Рятувальник ДСНС у Бахмуті
Таку інформацію повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у своєму Телеграм-каналі.
"В останні дні почав знову отримувати повідомлення від співробітників ДСНС.
Керівництво їх залякує, розповідає, що їх бронь зберігається до 28 лютого, а далі 50% переводять в ЗСУ. Деякі вже складають попередні списки того, кого переведуть.
Це що, нова серія? Таке вже було в минулому році! Все вирішилось тим, що було окреме розпорядження про 90% бронювання ДСНС.
Я не розумію, навіщо знову це починати?" – пише нардеп.
У ДСНС України вже спростували цю інформацію та наголосили, що вона не відповідає дійсності.
Як зазначалося раніше, 90% особового складу ДСНС заброньовано.
"Водночас наголошуємо, що працівники підрозділів оперативного реагування (пожежні, сапери, рятувальники, хіміки, інженери тощо) заброньовані повним складом.
Щодня співробітники ДСНС рятують громадян, ліквідовують наслідки російських обстрілів, часто — ціною власного здоровʼя та життя", – зазначили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.
Там звернулися до громадян з проханням користуватися лише перевіреною інформацією, а задля уточнення правдивості отриманих даних звертатися за офіційними коментарями до ДСНС.
Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що на порталі "Дія" запровадили нову послугу, яка дозволяє керівникам та уповноваженим особам компаній скасувати бронювання для військовозобов'язаних працівників. Про це повідомила пресслужба платформи.
"Якщо досягли ліміту заброньованих працівників, можна скасувати бронювання одного і надати відстрочку іншому — онлайн, без затримок і помилок. Послуга доступна для керівників та уповноважених осіб компаній", – йдеться в заяві.
Новини