Головна Новини Суспільство Війна з Росією До прифронтового міста, що перебуває під обстрілами, повертаються родини з дітьми: шокуючі подробиці
commentss НОВИНИ Всі новини

До прифронтового міста, що перебуває під обстрілами, повертаються родини з дітьми: шокуючі подробиці

Денис Христов розповів, що деякі родини повертаються до Покровська разом зі своїми дітьми.

26 березня 2025, 20:10
Поділіться публікацією:

У Покровську, який щодня потерпає від російських обстрілів, продовжують залишатися цивільні, а деякі родини навіть повертаються до міста разом із дітьми.

До прифронтового міста, що перебуває під обстрілами, повертаються родини з дітьми: шокуючі подробиці

Місто Покровськ (фото з відкритих джерел)

Про це повідомив волонтер Денис Христов, який займається евакуацією мешканців.

За його словами, 25 березня разом із підрозділом "Білий Янгол" вдалося вивезти з Покровська 23 цивільних, серед яких 20 дорослих та 3 дітей.

"Відпрацювали заявки на мікрорайонах Південний, Сонячний та Лазурний. Зокрема, вдалося дістатися до найвіддаленіших будинків, таких як Лазурний 70. Донька залишала заявку на евакуацію своїх батьків, але, на жаль, їх на цій адресі не було", – розповів Христов.

Волонтер також звернув увагу на проблему повернення родин до міста, незважаючи на небезпеку.

"І це велика проблема. Дехто повертається через відсутність роботи та грошей. А дехто, тому що просто й****лись, а радше й*****лись зовсім. І тих, і тих можна зрозуміти. Але ж діти під обстрілами", – зазначив він.

До прифронтового міста, що перебуває під обстрілами, повертаються родини з дітьми: шокуючі подробиці - фото 2
До прифронтового міста, що перебуває під обстрілами, повертаються родини з дітьми: шокуючі подробиці - фото 3

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що ЗСУ завдали нищівного удару окупантам із бронетехнікою неподалік Покровська. Російські війська здійснюють наступальні дії на Покровському напрямку, проте українські Збройні сили успішно зупинили просування ворога з бронетехнікою. Про це повідомили в оперативному командуванні "Хортиця".

 Російські військові використовували 11 одиниць бронетехніки для атаки на позиції ЗСУ поблизу Котлярівки. Вони намагалися досягти адміністративного кордону Донецької області та проникнути в бойові позиції українських військових.

Зазначено, що українські війська завдають значних втрат ворогу як в живій силі, так і в техніці. Окупанти продовжують наступати на територіях, що включають населені пункти Єлизаветівка, Промінь, Новоолександрівка, Надіївка, Преображенка, Андріївка, Даченське, Котлине та Улакла.
 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини