Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
До чого точно треба бути готовим під час БЗВП – це до хвороб. Про це у своєму дописі повідомив харківський журналіст та блогер Павло Федосенко, який мобілізувався та сам проходить базову загальновійськову підготовку.
До чого треба буи готовим на БЗВП
"Хворіють усі. Так-так, я теж думав, що після шести тренувань на тиждень моїм імунітетом можна рак лікувати.
Чхати.
Якщо ви живете в казармі — хворіти будуть всі. По черзі, всі разом, іноді — по кілька заходів. Попри провітрювання та кварцювання. Нічого не поробиш — стандартні наслідки перебування великої кількості людей в одному приміщенні. Кароч, все, як у дитячих садках (батьки зрозуміють)", – зазначає журналіст.
За його словами, що до цього потрібно підготуватися, але якщо мобілізований приїхав без нічого, то в медпункті "дадуть нормальні ліки й розпишуть схему лікування".
"Якщо буде зовсім тускло — заберуть у шпиталь, зазвичай — на кілька днів.
З дієвих порад — хіба що зміцнити імунітет вітамінами, якщо мобілізуєтеся свідомо. Зайвим це точно не буде", – додав Федосенко.
Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що базову загальну військову підготовку в українських вишах студентам зможуть викладати ветерани з бойовим досвідом, які мають ступінь магістра. Відповідну програму готують в уряді, повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.
"Ця програма стартує 1 вересня, тому зараз ми готуємо цей профайл, кого мають набирати. Це про всю країну, всі університети. [Для цього] можуть набирати місцевих, тому мешканці регіонів будуть працевлаштовані", – пояснив міністр.
Лісовий додав, що наразі існує потреба в 600 фахівцях, які будуть викладати БЗВП для здобувачів освіти у вишах. "Важливо мати вищу освіту, магістерський ступінь. Теоретичну частину БЗВП викладатимуть люди, які працевлаштовані в університетах, практичну – полігони", – зауважив міністр.
Новини