Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
В Україні продовжується повномасштабна війна, проте питання мобілізації не перестають бути актуальними. Чому без посиленої мобілізації нам далі не обійтися? Чи справді від поповнення рядів українського війська залежить готовність партнерів продовжувати поставляти зброю Україні? Видання "Коментарі" розбиралося в цих питаннях, проаналізувавши думки експертів.
Мобілізація в Україні. Фото: з відкритих джерел
Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Сергій Грабський в ефірі "Radio NV" висловив думку, що армія складається з вмотивованих та підготовлених людей, які необхідні наразі Україні.
Експерт додав, що через це кожен українець має проходити базову підготовку, вміти поводитися зі зброєю та мати початкові знання з тактичної медицини.
Військовий аналітик, ветеран Євген Дикий в ефірі Вечір.LIVE зазначив, що в 2022 році було багато охочих воювати, але бракувало зброї. Тепер ситуація протилежна: зброя є, але тих, хто готовий воювати, стає все менше.
На думку експерта, Захід має чути, що у нас є люди, щоб воювати. У такому разі партнери погодять постачання важкого озброєння.
Експерт додав, що Україна має зброю, техніку та боєприпаси, хоч і потребує більше озброєння. Втім, у нас дедалі менше людей, кому можна дати це в руки.
Читайте також на порталі "Коментарі" — чому мобілізація в Україні провалилася: чи може ситуація покращитися.
Новини