Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
3 червня російський винищувач МіГ-31К уперше злетів з російської авіабази "Ахтубінськ" для виконання бойового завдання. До цього усі зафіксовані пуски "Кинджалів" відбувалися виключно з бази "Саваслєйка" у Нижегородській області РФ. Про це повідомляє моніторинговий канал Tracking, який слідкує за переміщенням стратегічної авіації ворога.
Ракета Кинджал. Фото з відкритих джерел
На думку аналітиків, це свідчить про зміну тактики — можливо, через ураження попередніх місць базування або намагання уникнути передбачуваності маршрутів.
Довідка: МіГ-31К — модифікація радянського винищувача-перехоплювача, здатна нести ракету Х-47М2 "Кинджал" із дальністю ураження понад 2 000 км.
Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що сьогодні близько 10 години по всій території України було оголошено повітряну тривогу у зв’язку з вильотом винищувача МІГ-31К, який несе на собі гіперзвукові ракети "Кинджал". Повітряні Сили ЗСУ повідомили про пуск ракети в бік Київщини, проте через короткий час монітори повідомили про вибух у Миколаєві.
Телеграм-канал "Николаевский Ванек" повідомив про те, що був "прильот" ракети "Кинджал" за містом. "По-моєму, вперше за всю війну у нас прихід Кинджала (за містом). Про наслідки пізніше. Пуск був із ростовської тимчасово живої республіки", – пише блогер. У місцевих каналах також повідомляють про величезний стовп диму на місці удару.
Пізніше очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що жертв унаслідок удару "Кинджалу" немає, проте інші деталі не розголошуються.
Новини