Головна Новини Суспільство Війна з Росією Чмут: Україна має воювати не за території - це шанс піти у великий наступ
commentss НОВИНИ Всі новини

Чмут: Україна має воювати не за території - це шанс піти у великий наступ

Тарас Чмут закликає вести війну не за площу, а за збереження українських життів та збільшення втрат Росії

сьогодні, 14:20
Поділіться публікацією:
Автор:
avatar

Slava Kot

Директор благодійного фонду "Повернись живим" Тарас Чмут заявив, що українські війська мають зосередитися не на війні за території, а співвідношенні втрат. За його словами, через великі втрати армії РФ, Україна може мати шанси звільнити великі території.

Чмут: Україна має воювати не за території - це шанс піти у великий наступ

Тарас Чмут. Фото з інтерв'ю

Тарас Чмут в інтерв’ю LIGAnet розповів про необхідність враховувати критерій ефективності щодо втрат Росії. За його словами, не так важливо реагувати на втрату територій, як завдавати великих втрат особового складу армії РФ.

"Ми маємо воювати не за території, як площі, позиції, посадки, які маємо за будь-яку ціну відбивати і зберігати. Ми маємо воювати у співвідношенні втрат. Основний критерій ефективності, на мою думку, має бути співвідношення втрат. Якщо командир робить співвідношення втрат 1:20 і вище, то байдуже – він відступив з тої посадки, чи не відступив. Ключова задача не площа, ключова задача – вбивати в десятки разів більше противника зі збереженням своїх людей", — сказав Чмут.

Директор "Повернись живим" зауважує, що в якийсь момент ресурси Росії зазнають таких втрат, що Україна зможе провести вдалу кампанію наступу та звільнити свої території.

"Коли ми вийдемо до цього індикатора ефективності, реально вийдемо з 1:3, які є зараз до 1:10 або 1:20, то потенційно площа не буде грати ролі. В якийсь момент наступи почнуть зупинятися через втрату людей і неспроможність наступальних дій, а потім будемо мати наступальні операції з нашого боку, як було на Харківщині, де за тиждень можна звільнити більше, ніж за рік з меншими втратами", — пояснив Чмут.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Тарас Чмут за мільярд гривень зробив те, що обіцяв не робити.

Також "Коментарі" писали, що Сирський назвав втрати РФ з початку 2025 року.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини