Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Західні партнери Україні, у більшій мірі із США, говорять про те, що Україні варто знизити мобілізаційний вік та доведеться ухвалювати складні рішення, в тому числі, які стасують мобілізації. Втім, як відзначив в інтерв’ю Радіо НВ нардеп Сергій Рахманін, насправді Україна ухвалює складні непопулярні рішення з лютого 2022 року.
Мобілізація в Україні
За його словами, навіть запровадження правового режиму воєнного стану і загальної мобілізації — це теж складні непопулярні рішення. Будь-яка країна, що воює, якщо вона хоче як мінімум не програти, а бажано — перемогти, змушена йти на непопулярні складні рішення, підкреслив політик.
Втім, за його словами, після ухвалення закону про мобілізацію та зниження призовного віку, середній вік військовослужбовця не знизився.
Більше того, він переконаний, якщо, наприклад, з якихось причин доведеться знизити призовний вік до 22 чи 23 років, то середній вік військовослужбовця не знизиться.
До речі, на цей факт звертали увагу і військовослужбовці. Вони говорили про те, що попри зниження мобілізаційного віку до 25 років, на фронті і далі воюють чоловіки у віці 40+.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що в Україні офіційно найстаріша армія у світі.
Новини