Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Спроба бунту бойовиків ПВК "Вагнера" 23-24 червня, мабуть, не вплинула на здатність російських військ проводити операції тактичного рівня в Україні. Як повідомляє видання "Коментарі", про це йдеться в оновленому звіті Інституту вивчення війни (ISW).
Російські військові. Фото: з відкритих джерел
Аналітики зазначають, що за даними українських та російських джерел, бойові дії тривали у звичайному режимі вздовж усієї лінії фронту, при цьому окупанти також зробили спроби низки наземних атак у районі Бахмута.
При цьому експерти ISW зазначають, що деякі російські джерела використовували збройний заколот як спосіб виправдовувати в майбутньому невдачі росіян в Україні та будь-які поступи українських військ на південному та східному напрямках.
Серед інших ключових висновків ISW: українські війська продовжували контрнаступальні дії як мінімум на трьох ділянках фронту. Начальник ГУР України Кирило Буданов 23 червня попередив, що Росія завершила підготовку до атаки на Запорізьку АЕС. Російська диверсійно-розвідувальна група спробувала перетнути міжнародний кордон у Сумській області. Російські сили продовжували обмежені наземні атаки у районі Сватове, Бахмута та на лінії Авдіївка-Донецьк. Російські та українські сили провели обмежені наземні атаки у західній частині Донецької та Запорізької областей. Російські джерела стверджують, що українські сили утримують позиції біля Антонівського мосту на Херсонщині. Російська окупаційна влада продовжує використовувати політику щодо дітей для посилення соціального та адміністративного контролю над окупованими територіями.
Читайте також на порталі "Коментарі" — чи міг бути заколот ватажка ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина постановкою – які насправді були цілі.
Також видання "Коментарі" повідомляло – чому заколот Пригожина провалився – чого тепер чекатиме від Кремля.
Новини