Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Контрнаступ ЗСУ триває, але скільки він ще продовжуватиметься – не скаже ніхто. Адже багато в чому це може залежати як від здатності армії продовжувати виконувати бойові завдання, так і від погодних умов, які можуть суттєво уповільнити пересування важкої військової техніки ґрунтовкою. Кому вигідна пауза у війні? І чи може вона наступити з огляду на наближення зими? Видання "Коментарі" розібралося у цій темі, вивчивши думки експертів.
Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел
Український політолог Володимир Фесенко в інтерв'ю "УНІАН" заявив, що українцям треба бути готовими до того, що паузи можуть настати. Але одразу треба зрозуміти, що це нормальні речі, а не зрада як може одразу хтось заявити.
На його думку, пауза у війні може знадобитися не лише Росії, а й Україні. Насамперед через те, що Захід почне зменшувати постачання військової допомоги.
Володимир Фесенко підкреслює, навіть якщо у війні настане пауза, Україні важливо правильно використовувати цю паузу, щоб не дати росіянам зібратися з силами. Треба зосередитись на ефективності наших дій, щоб використовувати зброю, БПЛА для знищення важливих об'єктів супротивника.
Полковник запасу ВСУ, військовий експерт Владислав Селезньов висловив думку, що контрнаступ ВСУ, швидше за все, завершується через певний фізичний і матеріально-технічний запас армії. ЗСУ показали максимум на фронті без переваги в повітрі та далекобійних ракет.
При цьому Селезньов вважає, що 4-5 місяців відновлення армії країни-агресора явно не вистачить. Реальніший термін – до трьох років.
Читайте також на порталі "Коментарі" — чи може те, що відбувається на Близькому Сході , позначиться на Україні – які ризики.
Новини