Головна Новини Суспільство Війна з Росією Чи готові українці продовжувати боротися проти РФ: з'явилися результати нового опитування
commentss НОВИНИ Всі новини

Чи готові українці продовжувати боротися проти РФ: з'явилися результати нового опитування

Більшість українців підтримують твердження, що українська влада не повинна йти на компроміси в переговорах з РФ

17 червня 2024, 19:59 comments1165
Поділіться публікацією:

 Згідно з результатами опитування КМІС, більшість громадян України вважають, що влада не повинна йти на компроміси у переговорах з Росією і що країна має продовжувати боротьбу. Зокрема, 58% респондентів погоджуються з твердженням: "Українська влада не повинна йти на компроміси в переговорах. Україна продовжуватиме боротьбу, скільки буде потрібно". Водночас, 30% опитаних не підтримують таку позицію.

Чи готові українці продовжувати боротися проти РФ: з'явилися результати нового опитування

Більшість українців готові боротися далі (фото з відкритих джерел)

Примітно, що частка тих, хто підтримує непримиренну позицію щодо переговорів, знизилася за останні два роки. У травні 2022 року цей показник складав 80%. Незважаючи на це, як підкреслюють у КМІС, більшість українців все ще виступають за продовження боротьби до досягнення необхідного результату.

Крім того, 65% респондентів згодні з тим, що результати можливих переговорів з Росією повинні бути винесені на референдум для затвердження народом. Водночас 25% опитаних не підтримують цю ідею.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, чи хочуть росіяни війни зі США57% громадян Росії допускають можливість початку нової світової війни. Як показало опитування дослідницької групи Russian Field, головним противником РФ в потенційному глобальному конфлікті 71% росіян назвав США. До списку противників також потрапили Велика Британія (40%), Франція (39%), Німеччина, Польща та країни Балтії. Україну як противника бачать лише 12% росіян. Згідно з результатами опитування, основними союзниками Росії у світовій війні опитані назвали Китай (58%), Білорусь (48%), Іран (21%) та КНДР (20%).

Повідомляється, що у перемозі РФ або коаліції за участю РФ впевнені 64% росіян. У перемозі США та колективного Заходу переконані лише 6% росіян. Ще 18% вважають, що жодна зі сторін не зможе перемогти в глобальному протистоянні.
 Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини