Головна Новини Суспільство Війна з Росією Це буде смертельний удар: на Заході заговорили про найпотужніші санкції проти РФ
commentss НОВИНИ Всі новини

Це буде смертельний удар: на Заході заговорили про найпотужніші санкції проти РФ

Bloomberg пише про те, що для удару по нафтових доходах Кремля настав ідеальний момент

21 листопада 2024, 14:40 comments6804
Поділіться публікацією:

Падіння цін на нафту і період надлишкової пропозиції, що насувається, можуть створити ідеальну можливість для посилення санкцій щодо російських поставок до такого ступеня, що вони фактично почнуть бити по кишені Кремля. Як інформує портал "Коментарі", про це повідомляє Bloomberg.

Це буде смертельний удар: на Заході заговорили про найпотужніші санкції проти РФ

Санкції проти Росії. Фото: з відкритих джерел

ЗМІ наводить заяву нафтового стратега Джуліана Лі, який заявив, що чинний механізм обмеження цін, який насправді не обмежив доходи Москви від продажу нафти, був запущений на вимогу Вашингтона. В адміністрації Байдена були стурбовані тим, що фактичне скорочення російського експорту призведе до різкого зростання цін. Однак це вже не викликає тих побоювань, які були два роки тому, коли ця міра тільки прораховувалася.

Навіть за геополітичної напруженості на Близькому Сході, яка досягла найбільшого рівня за десятиліття, нафта марки Brent все ще коливається нижче 75 доларів за барель і опустилася нижче 70 доларів у вересні. Це на чверть менше, ніж було, коли було розроблено цінову межу.

У публікації йдеться про те, що санкції, накладені на окремі танкери за порушення цінового ліміту, були помірно успішними. Ці суди спочатку простоювали місяцями після того, як їх включили до списків США, Великої Британії чи Євросоюзу.

Зовсім недавно Москва почала повертати їх до ладу. Їхнє повернення не мало наслідків для тих, хто приймав судна у своїх портах.

"Можливо, настав час це зробити", — пише нафтовий стратег Bloomberg.

Наразі санкції однієї чи кількох із трьох адміністрацій поширюються на 90 нафтових танкерів. Значне збільшення цього числа (тіньовий флот, який використовується для перевезення російської нафти, оцінюється приблизно в 600 суден) і запровадження реальних витрат на їх використання сильно вдарять по Москві, йдеться у публікації.

Читайте також на порталі "Коментарі" — у ЄС заговорили про відміну енергетичних санкцій проти Росії.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини