Головна Новини Суспільство Війна з Росією "Бусифікація" провалилась: чому неефективна примусова мобілізація
commentss НОВИНИ Всі новини

"Бусифікація" провалилась: чому неефективна примусова мобілізація

Примусово мобілізовані не стають ефективними солдатами

21 травня 2025, 23:51
Поділіться публікацією:

Лише 5-6% "бусифікованих" людей можна перетворити на боєздатних солдатів, розповів народний депутат Георгій Мазурашу.

"Бусифікація" провалилась: чому неефективна примусова мобілізація

В Україні посилили мобілізацію. Фото з відкритих джерел

"Учасники бойових дій, яким я довіряю, говорять, що зі 100% "бусифікованих" лише 5-6% можна більш-менш довести до якогось боєздатного стану, та й то не дуже", – заявив Георгій Мазурашу.

Нардеп навів "статистику", згідно з якою у будь-якій країні лише 6-7% громадян здатні реально воювати. Решта, за його словами, після примусового потрапляння в армію лише поповнюють ряди дезертирів.

"Не можуть люди, які не спроможні воювати, виконувати ті завдання, які стоять перед Збройними силами України", – додав він.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що перемир’я в Україні не буде, тому що Кремль не зацікавлений в ньому та досі вимагає капітуляції Києва, а президент США не виявляє жодного бажання запроваджувати санкції проти Росії, щоб змусити Москву до миру, пише редактор порталу Politico Джеймі Деттмер. "Путін уявляє себе новим Петром Першим. У нього навіть є бронзова статуя царя 18 століття в залі Кабінету міністрів. Путін, ймовірно, вважає, що не лише тривалі бойові дії допоможуть йому досягти більшості своїх реваншистських військових цілей в Україні, але й нескінченні переговори, які послаблюють бажання президента США Дональда Трампа домагатися мирної угоди", – пише він.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що за останні роки китайські інвестори скорочують інвестиції в РФ через скепсис до перспектив російського ринку та боязнь санкцій, йдеться у звіті Інституту економік країн, що розвиваються, Банку Фінляндії (BOFIT). У звіті зазначається, що війна в Україні та санкції проти Росії призвели до зростання залежності російської економіки від китайської. Економічне партнерство Москви і Пекіна міцне як ніколи. Для Росії Китай став найбільшим торговельним партнером — на нього припадає більше третини всієї російської зовнішньої торгівлі.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини