Рубрики
МЕНЮ
Кречмаровская Наталия
Народна депутатка України Мар'яна Безугла нерідко критикує військове керівництво. У своєму Telegram-каналі вона згадала про головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.
Нардепка опублікувала фото новини про розслідування збиття F-16. У вересні 2024 року Сирський зазначав, що результати розслідування будуть найближчим часом.
Нагадаємо, що сьогодні, як писав портал “Коментарі”, Мар'яна Безугла показала наслідки скорочення ППО — “приліт” в одному з районів Києва.
“Коли Повітряні сили вкотре брешуть про "уламки" і йдуть на поводу у Сирського, скорочуючи ППО. Ось "уламки" на моєму окрузі — Оболонь, Київ. Сьогодні. Кратер від незбитої ракети. Цією брехнею вони ще спотворюють і без того критичну ситуацію з браком засобів ППО. Навіщо нам нові системи від США, наприклад? Ми ж усе "збиваємо", — написала нардепка у своєму Telegram-каналі.
Зазначимо, що у середу 12 лютого ворожі війська вчинили повітряну атаку на Київ. За даними Повітряних сил ЗС України ворог завдав удару балістичними ракетами Іскандер-М (зенітними керованими С-400) по Києву та Кривому Рогу. Здійснено шість пусків із Брянської обл. та один — із Криму. У Повітряних силах повідомили, що станом на 08:30 підтверджено збиття шести балістичних ракет Іскандер-М (ЗКР С-400) та 71-го ударного БпЛА типу Shahed.
Новини