Головна Новини Суспільство Війна з Росією Брак людей – не найбільша проблема ЗСУ: чого ще не вистачає армії
commentss НОВИНИ Всі новини

Брак людей – не найбільша проблема ЗСУ: чого ще не вистачає армії

Українській армії не вистачає важкої техніки

22 травня 2024, 00:15
Поділіться публікацією:

ЗСУ не мають достатньої кількості важкої техніки, щоб забезпечити нею мобілізованих.

Брак людей – не найбільша проблема ЗСУ: чого ще не вистачає армії

ЗСУ потерпають від дефіциту техніки. Фото з відкритих джерел

Як пише Forbes, дефіцит техніки настільки відчутний, що нещодавно сформована 153 бригада фактично перетворилася з механізованого формування у піхотне.

Видання зазначає, що мобілізація може збільшити на 10% чисельність сухопутних військ які складаються зі 100 бригад.

"Однак збільшення чисельності української армії значно випереджає її механізацію. Доказом тому є те, що більшість новітніх бригад є піхотними. Нестача механізації не є катастрофічною для України, поки війська перебувають в обороні та їм не потрібно швидко наступати під обстрілами. Але якщо вони коли-небудь підуть в атаку, українцям знадобиться більше транспортних засобів для нових військ, які вони мобілізують", — пише Forbes.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що під час воєнного стану без того могутній голова Офісу президента Андрій Єрмак ще більше примножив свій вплив, пише The Washington Post. WP зазначає, що близькість Єрмака до президента та очевидний вплив на нього спричинили шквал звинувачень: недемократично консолідував владу в ОП, практично одноосібно керує призначеннями та звільненнями посадовців, обмежує доступ до Зеленського та прагне особисто контролювати майже кожне важливе рішення у воєнний час.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що російський диктатор Володимир Путін послідовно змінює РФ, перетворюючи на постійно мобілізовану державу для тривалого ведення війни. Головним кроком Путіна на шляху до переведення Росії на воєнні рейки стало усунення з посади міністра оборони Сергія Шойгу та прихід на його місце Андрія Білоусова, який раніше працював в уряді, але немає військового досвіду.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!

Олег

22 травня 2024, 07:29

А напишите, пожалуйста, статью о том, как можно отказаться от гражданства украинского. Я не хочу быть гражданином страны, где происходит принудительная "могилизация" в то время, как зе-выблядки набивают карманы разворовывая помощь и бюджет. Я не хочу быть гражданином страны в которой нет уважения конституции, т.к. роль президента сейчас выполняет самозванец, этот клоун. Напишите как отказаться от этого чертового гражданства.


Новини