Головна Новини Суспільство Війна з Росією Безпрограшний варіант: виробництво якої зброї нарощує Україна
commentss НОВИНИ Всі новини

Безпрограшний варіант: виробництво якої зброї нарощує Україна

За інформацією WP, все більше західних партнерів готові вливати гроші в оборонну промисловість України замість поставки зброї

19 квітня 2025, 13:43 comments1796
Поділіться публікацією:

Україна намагається не чекати на той момент, коли від США припиняться постачання необхідного озброєння і вже зараз нарощує власне виробництво. Акцент робиться на виробництві тієї зброї, яка добре себе зарекомендувала і дуже затребувана на фронті. Зокрема, йдеться про САУ "Богдан". Про це пише The Washington Post.

Безпрограшний варіант: виробництво якої зброї нарощує Україна

САУ "Богдана". Фото з відкритих джерел

У публікації йдеться, що виробництво САУ "Богдана" різко зросло в ході війни з Росією – з шести одиниць на місяць у 2023 році до більш ніж 20 у 2025 році.

Один із європейських чиновників зазначив, що дедалі більше країн розглядають модель вливання грошей в оборонну промисловість України замість постачання зброї, пропонуючи швидший шлях, оскільки власні запаси Європи вичерпуються після багатьох років постачання зброї Києву.

За словами чиновника, ця стратегія також дозволяє країнам НАТО використовувати Україну як випробувальний полігон для розробки зброї, такої як безпілотники, в яких вони не мають такого великого досвіду.

"Це безпрограшний варіант", – додав європейський чиновник. "Для нас це дешевше. Їм потрібно робити. І українці багато чому нас вчать".

Як зазначають автори публікації, незважаючи на збільшення кількості безпілотників на передовій, артилерія залишається ключовою частиною конфлікту. Порівняно з безпілотниками, артилерійські знаряддя можуть ефективніше придушувати траншейні операції, зупиняти штурми та вбивати супротивників.

Читайте також на порталі "Коментарі" — у Білому домі та Конгресі практично ніхто не порушує питання щодо можливості подальшої підтримки України. Це особливо турбує з огляду на завершення дії попереднього пакету допомоги, затвердженого ще за президентства Джо Байдена. Як передає портал "Коментарі", про це пише The New York Times.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини