Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
Багато дослідників, лікарі та фітнес-тренери не втомлюються говорити, наскільки прогулянки на свіжому повітрі корисні для нашого здоров'я. І це дійсно так, адже вони підтримують організм в тонусі, допомагають в боротьбі з поганим настроєм і депресією. Однак, не всі люди отримують такий ефект.
фото з відкритих джерел
Психологи вважають, що, якщо людина не хоче йти на вулицю — не потрібно її примушувати. Близькі люди та друзі не розуміють, що подібний тиск може призвести до негативних наслідків. Якщо людина чимось стурбована або засмучена, то їй потрібно перебувати в тому місці, де вона відчуває комфорт, навіть якщо це диван. А якщо її постійно будуть "витягати" на вулицю — це не призведе ні до якого результату.
Вчені провели масштабне дослідження, щоб вивчити наскільки контакт з природою допомагає людині "вирішити" психологічні проблеми. І результати експерименту показали, що люди, у яких підвищена тривожність, люблять ходити по вулиці, гуляти в парку і т. д., але "зелена терапія" не покращує їх стан, тому що, повертаючись додому, вони продовжують відчувати дискомфорт.
Психолог і автор дослідження Мішель Тестер-Джонс вважає, що людину з якимись психологічними проблемами потрібно заохочувати до того, щоб вона проводила більше часу в тому місці, де їй комфортно, і це не обов'язково повинна бути природа.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, як звичайні прогулянки можуть врятувати від серйозного захворювання.
Новини