comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство наука і навчання В якому віці чоловіки звертають менше уваги на зовнішність партнерки
commentss НОВИНИ Всі новини

В якому віці чоловіки звертають менше уваги на зовнішність партнерки

26 травня 2021, 03:00

При виборі партнера і чоловікам, і жінкам зовнішність і особисті якості важливіші, ніж дохід. Але чоловіки приділяють привабливості і статурі більше уваги, ніж жінки. Однак після 25 років пріоритети починають змінюватися.

В якому віці чоловіки звертають менше уваги на зовнішність партнерки

Жінка і чоловік (фото з відкритих джерел)

Так, як пише EurekAlert, у чоловіків старше 25, на перше місце виходять довіру, відкритість і емоційний зв'язок з партнеркою. До таких висновків прийшли вчені з Технологічного університету Квінсленда.

Дослідники опитали багато гетеросексуальних користувачів сайтів знайомств з Австралії у віці від 18 до 65 років. Вони повинні були за шкалою від 0 до 100 оцінити важливість рис потенційних партнерів. Якості розділили на три категорії: естетика (вік, привабливість, статура), ресурси (інтелект, освіту, дохід) і особистість (довіру, відкритість і емоційний зв'язок).

Виявилося, дівчата і жінки оцінили важливість віку, освіти, інтелекту, доходу, довіри та емоційного зв'язку на 9-14 пунктів вище, ніж чоловіки. Хлопці ж більше уваги приділили естетиці, але з віком розрив в пріоритетності цієї якості для чоловіків і жінок скорочувався. Старшим учасникам дослідження в першу чергу була важлива особистість.

Нагадаємо, в жінці закладено багато того, що важко дається чоловікам — наприклад, їх природна інтуїція. У поєднанні з інтелектом — народжує ідеальну жінку. Як її розпізнати? Багато жінок схильні до спокійного прийняття багатьох важливих рішень, а також обдумування своїх вчинків. Всупереч поширеним стереотипам, імпульсивність — це, скоріше, про чоловіків. Спокій в жінці видає її високий інтелект.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!