comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство наука і навчання Британські вчені з'ясували, як правильно харчуватися на роботі і у школах
commentss НОВИНИ Всі новини

Британські вчені з'ясували, як правильно харчуватися на роботі і у школах

Виявляється, зменшення розмірів порцій їжі знизить рівень ожиріння населення

17 вересня 2021, 16:25

Вчені з Великобританії назвали спосіб знизити рівень ожиріння населення. За їх словами, для правильного харчування необхідно зменшити калорійність і розміри порцій їжі на роботі, в школах і вишах. Результати досліджень наводить журнал PLOS Medicine.

Британські вчені з'ясували, як правильно харчуватися на роботі і у школах

Вчені, фото з відкритих джерел

Надмірне споживання енергії з продуктів харчування є одним з основних чинників високих показників надлишкової ваги та ожиріння у багатьох групах населення. З'являється все більше свідчень того, що заходи, націлені на харчову середу, можуть бути ефективними для зниження споживання енергії. Дослідження було спрямоване на оцінку впливу зменшення частки більш калорійних (ккал) продуктів зі зменшенням розміру порції й без нього на енергію, придбану в їдальнях на робочому місці.

У результаті дослідження з'ясувалося, що близько 15% калорій в день людина отримує під час обіду на роботі. З огляду на це, у 19 їдальнях мережі британських супермаркетів на 25 тижнів поміняли раціон. Висококалорійну їжу замінили менш калорійною, також були зменшені порції. Це призвело до зниження одержуваних людиною калорій на 11,5% у порівнянні з вихідним споживанням — 50 кілокалорій на день.

Зменшення частки висококалорійної їжі в кафетеріях призвело до скорочення набутої енергії. Зменшення розмірів порцій ще більше зменшило це. Такі заходи, особливо у поєднанні, можуть бути ефективними в рамках широких стратегій по скороченню надмірного споживання енергії з продуктів харчування поза домом.

Раніше "Коментарі" повідомляли, що американська компанія SpaceX відправила у космос перших туристів. Ракета-носій під назвою Falcon 9 з космічним кораблем Crew Dragon стартувала з майданчика у штаті Флорида.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!