Головна Новини Суспільство Скандали Суд пом'якшив рішення щодо арешту майна оточення скандальної голови МСЕК Крупи
commentss НОВИНИ Всі новини

Суд пом'якшив рішення щодо арешту майна оточення скандальної голови МСЕК Крупи

Арешт було накладено в рамках кримінальної справи за статтями Кримінального кодексу України.

29 січня 2025, 10:30
Поділіться публікацією:

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду частково скасувала рішення ВАКС щодо арешту майна Тетяни Крупи, головної лікарки Хмельницької обласної МСЕК, та третіх осіб, пов'язаних з цією справою. Це рішення було ухвалено 23 січня, повідомляють Українські Новини.

Суд пом'якшив рішення щодо арешту майна оточення скандальної голови МСЕК Крупи

Тетяна Крупа. Фото: 24 Канал

Суд розглянув апеляції захисту та представників третіх осіб щодо арешту їх майна, що було накладено ухвалою слідчого судді ВАКС 11 жовтня 2024 року. В результаті розгляду суд частково задовольнив апеляції представників третіх осіб, скасувавши арешт на квартиру та земельну ділянку, що належать ним. Усі інші частини ухвали залишено без змін.

Арешт було накладено в рамках кримінальної справи за статтями Кримінального кодексу України, зокрема за шахрайство, відмивання грошей та незаконне збагачення.

До арештованого майна входять квартири, житлові будинки, садові ділянки, транспортні засоби, нежитлові приміщення, кошти та корпоративні права.

Як раніше повідомлялося, під час обшуків у Тетяни Крупи та її сина було виявлено майже 5 мільйонів доларів, а також 12 автомобілів преміумкласу, три з яких були придбані під час війни. Крім того, родина Крупи вивезла в Польщу близько 2 мільйонів доларів.

"Коментарі" вже писали, що Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) за запитами правоохоронних органів долучилося до виявлення та розшуку активів працівників деяких організацій. Йдеться про майно працівників лікарських установ, РТЦК та СП, ВЛК та Медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), які були залучені до корупційних схем. 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини