Рубрики
МЕНЮ
Кречмаровская Наталия
В Україні продовжують викривати посадовців, які намагаються “підзаробити” на закупівлях. Черговий випадок розтрати коштів викрили працівники Державного бюро розслідувань та ймовірному зловмиснику повідомили про підозру.
Ілюстративне фото
Службову недбалість (ч. 2 ст. 367 КК України) інкримінують провідному фахівцю одного із секторів ГУ ДСНС у Вінницькій області. Посадовець, як повідомили у ДБР, закупив спецзасоби удвічі вище ринкової ціни.
Зазначається, що майже за 800 комплектів сплатили 6 млн 400 тис. грн. Через дії посадовця державі завдано шкоди на майже 3 млн грн.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до п'яти років.
Нагадаємо, що у січні 2025 року, як писав портал “Коментарі”, детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки викрили двох посадовців Полтавської міської ради на розтраті бюджетних коштів.
У ході розслідування встановили, що наприкінці грудня 2023 року директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи спільно зі своїм підлеглим закупили майже на 39 млн грн квадрокоптери для військових частин. Під час аналізу ринку квадрокоптерів та тендерної документації слідство виявило штучне завищення ціни товару на 5 млн грн.
Новини