Головна Новини Суспільство Скандали Макрон прокоментував, що сталося між ним та дружиною
commentss НОВИНИ Всі новини

Макрон прокоментував, що сталося між ним та дружиною

"Ми просто жартували": Макрон прокоментував кадри з першою леді Бріжит Макрон

26 травня 2025, 15:42 comments4612
Поділіться публікацією:

У неділю, 25 травня, ввечері з'явилися кадри, як Бріжит Макрон нібито дає "ляпаса" президенту Франції в аеропорту Ханоя під час поїздки до В'єтнаму.

Макрон прокоментував, що сталося між ним та дружиною

Еммануель і Бріджит Макрон

Це викликало суспільний резонанс та численні запитання в соціальних мережах.

"Ми дуркували і, справді, жартували з моєю дружиною. Це перетворюється ледь не на геопланетарну катастрофу", – пояснив журналістам Макрон.

Перша леді Франції Бріжит Макрон, схоже, відштовхнула свого чоловіка, прикривши його обличчя обома руками, безпосередньо перед тим, як вони вийшли з літака, щоб розпочати тур Південно-Східною Азією цими вихідними. Президент Еммануель Макрон назвав цей жест, зафіксований на камеру, просто жартом, але він викликав ажіотаж удома.

Французькі ЗМІ у понеділок спробували розшифрувати взаємодію, яку зафіксували камери через щойно відчинені двері літака. Заголовок статті на вебсайті щоденної газети Le Parisien запитував: "Ляпас чи "сварка"? Фотографії Еммануеля та Бріжит Макрон, що висаджуються у В'єтнамі, викликали багато коментарів".

Його офіс раніше пропонував аналогічне пояснення, що пара просто жартувала.

"Це був момент, коли президент і його дружина востаннє відпочивали перед початком поїздки, жартома розважаючись. Це момент співучасті. Цього було достатньо, щоб дати боєприпаси конспірологам", – заявили в його офісі.

Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що перша леді Франції старша за свого чоловіка на 24 роки. Вона була його вчителькою, лишила першого чоловіка, з яким у неї троє дітей, і стала дружиною президента Франції. Жінка 10 років зволікала зі шлюбом, аби не травмувати своїх дітей. З рештою, Бріджит розлучилася зі своїм чоловіком та у жовтні 2007 року сказала "так" Еммануелю на весільній церемонії. Цього року подружжя відзначить 19-ту річницю шлюбу.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини