Головна Новини Суспільство Скандали Маєток Тищенків "Вілла Танглвуд" проданий в Англії за 4 мільйони у межах банкрутства, – Гутовська
commentss НОВИНИ Всі новини

Маєток Тищенків "Вілла Танглвуд" проданий в Англії за 4 мільйони у межах банкрутства, – Гутовська

Цей маєток став відомим ще за часів розслідувань «Української правди»

31 грудня 2024, 16:26
Поділіться публікацією:

Маєток Сергія та Олени Тищенків "Вілла Танглвуд" в Англії був проданий арбітражними керуючими, призначеними WWRT. Маєток, оцінений у близько 4 мільйонів фунтів стерлінгів, був проданий минулого тижня у межах банкрутства відповідача. Раніше, у 2020 році, WWRT отримала арешт активів Тищенків на суму 65 мільйонів фунтів стерлінгів у Високому Суді Лондона.

Маєток Тищенків "Вілла Танглвуд" проданий в Англії за 4 мільйони у межах банкрутства, – Гутовська

Фото: колаж порталу "Коментарі"

Ольга Гутовська, керуючий партнер Gutovska & Partners та власниця мажоритарного пакету акцій WWRT, прокоментувала: "Я вдячна за клопітку працю своїм колегам. Цей маєток відомий широкому загалу ще із розслідувань на той час журналіста Української правди Сергія Лещенка.

Це досить велика споруда у престижному районі, із тенісним кортом та басейном. Пригадую, наскільки ми були здивовані, коли відповідачі вирішили похизуватися маєтком, запросивши до нього журналістів Таймс у час, коли з дня на день мало відбутися примусове виселення".

За її словами, новий власник планує цей "артефакт корупції" повністю реконструювати.

"Я лише радію, коли успішні, амбітні люди купують маєтки, авто та інші предмети розкоші -- тоді ці речі є результатом наполегливої праці та реалізацією таланту та розуму, але ніхто не має права розкошувати за вкрадені кошти. Ми наполегливо працюємо та працюватимемо надалі для стягнення боргів, реального втілення правових норм у ринковій економіці у країнах, що прямують до демократії та ринкових відносин, зокрема і в Україні", – наголосила Гутковська.

Нагадаємо, що колишня керівник Управління із повернення активів, набутих корупційним шляхом, Олена Тищенко володіла віллою у Франції та розкішним будинком у Великій Британії вартістю 5,4 мільйона фунтів стерлінгів. Про це повідомляла програма "Схеми".

Закордонні маєтки Тищенко не були відображені чітко у її декларації.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини