Головна Новини Суспільство Скандали Інвалідність підтвердили лише трьом прокурорам Хмельниччини, 56 не було проведено перевірок за два місяці, – Ар’єв
commentss НОВИНИ Всі новини

Інвалідність підтвердили лише трьом прокурорам Хмельниччини, 56 не було проведено перевірок за два місяці, – Ар’єв

Нардеп сумнівається, що перевірку встигнуть завершити до 1 лютого, оскільки за два місяці вдалося перевірити лише 17 прокурорів.

сьогодні, 10:30
Поділіться публікацією:

МОЗ продовжує перевіряти прокурорів Хмельниччини, які мають статус інваліда. Впродовж двох місяців лише трьом із них підтвердили цей статус. Про це на своїй Facebook – сторінці повідомив народний депутат Володимир Ар'єв.

Інвалідність підтвердили лише трьом прокурорам Хмельниччини, 56 не було проведено перевірок за два місяці, – Ар’єв

56 прокурорам не підтвердили статус інваліда. Фото: УНН

За його словами, 1 листопада 2024 року очільник Міністерства охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив народному обранцю, що перевірка 73 прокурорів займе три місяці.

"Два місяці вже пройшло. Проміжні результати такі:

56 прокурорів досі не перевірено;

5 понижено в статусі з 2 групи до 3;

3 отримали підтвердження інвалідності;

9 осіб незаконно отримали статус інваліда", – зазначив Ар'єв.

Він сумнівається, що перевірку встигнуть завершити до 1 лютого, оскільки за два місяці вдалося перевірити лише 17 прокурорів.

"Після закінчення тримісячного терміну я обов'язково звернуся до міністра знову. Однак 9 прокурорів, які фальшиво отримали інвалідність, повинні не лише бути звільнені з прокуратури, але й притягнуті до кримінальної відповідальності за шахрайство. Пенсії за інвалідністю вони точно отримували безпідставно. Всі, хто брав участь у цій схемі, мають бути відповідальними за співучасть. Наразі ж генпрокуратура не бачить підстав для дій. Військових ця прокурорська мафія не соромиться тримати під контролем", – підсумував він.

Раніше портал "Коментарі" писав, що Служба безпеки у співпраці з іншими правоохоронними органами системно викриває масштабні корупційні схеми у лавах медико-соціальних експертних комісій. Так, у 2024 році за матеріалами СБУ 64 посадовця МСЕК отримали підозри у вчиненні злочинів, а ще 9 осіб уже засуджено. Окрім того, за ініціативою української спецслужби скасовано 4106 висновків про інвалідність, яку призначали на підставі фіктивних документів.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини