Головна Новини Суспільство Скандали Генерал та полковники Держприкордонслужби претендують на премію Патона – ЗМІ
commentss НОВИНИ Всі новини

Генерал та полковники Держприкордонслужби претендують на премію Патона – ЗМІ

Чиновники Держприкордонслужби бажають отримати наукову премію

сьогодні, 15:49
Поділіться публікацією:

Розгляд робіт для конкурсу на присвоєння національної премії України імені Бориса Патона завершено. Серед кандидатів, які змагаються за отримання премії в розмірі 400 тисяч гривень, неочікуванно серед науковців з’явилися чиновники Державної прикордонної служби України (далі – ДПСУ). Про це йдеться на офіційній сторінці Комітету, пише видання "Українські новини".

Генерал та полковники Держприкордонслужби претендують на премію Патона – ЗМІ

Фото: колаж порталу "Коментарі"

Так, кандидатами на отримання премії Бориса Патона в цьому році стали перший заступник голови ДПСУ генерал-майор Володимир Нікіфоренко та його підлеглі полковник Анатолій Притула та полковник Юрій Курилюк.

Останній є начальником управління адміністративної юрисдикції ДПСУ та вже потрапляв у скандали з отриманням статусу учасника бойових дій та службового житла. Раніше ЗМІ писали про те, що Курилюк Юрій Богданович упродовж періоду з 2016 по 2024 рік умисне не декларував інформацію про майно своєї дружини Світлани Олійник. Приховавши цю інформацію, родина змогла отримати додаткове житло – від держави.

Окрім всього, полковник Курилюк оформив собі статус учасника бойових дій лише за тиждень перебування "на війні" у відрядженні. Це дало йому додаткову пільгу, щоб без черги в березні 2025 року отримати квартиру в Києві у будинку на вулиці Академіка Заболотного.

Тим не менш, повідомлялося, що в попередні роки полковник Курилюк як "особа без місця проживання" декларував елітний позашляховик та паркомісце, хоча за документами не мав навіть арендованого житла упродовж 2016 — 2024 рр.

"Зазвичай, Національну премію імені Бориса Патона присуджують за розроблення і впровадження нової техніки, матеріалів і технологій, нових методів лікування та профілактики захворювань. Як цього року серед практичних робіт представлених технічними, аграрними та медичними університетами опинилася суто теоретична розробка чиновників адміністрації прикордонної служби з сумнівною репутацією, невідомо", — дивуються журналісти.

Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що депутатка Дніпропетровської облради фіктивно пішла в ЗСУ для іміджу.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини