Рубрики
МЕНЮ
Кириєнко Анна
Медики довели, що коронавірус у дітей зазвичай протікає в легкій формі. Це привід заспокоїтися, але не розслабитися. Батькам варто бути обізнаними та взяти до уваги план дій у випадку хвороби дитини.
Фото: tion.ru
Діти активні та непосидючі, тому вони можуть бути носіями небезпечної хвороби. Якщо ви виявили у дитини ознаки ГРВІ, краще поставитися до цього серйозно. Варто розповісти малюку, що таке самоізоляція і чому йому краще не бачитися з друзями та бабусями.
Далі варто проконсультуватися з лікарем в режимі онлайн та зробити тест на COVID-19, якщо це виявиться необхідним.
Якщо тест показав позитивний результат, лікар назначить препарати. Якщо в дитини є хронічні захворювання чи серйозні хвороби — сповістіть про це спеціаліста.
Ваша головна задача на цьому етапі - не панікувати та не займатися самолікуванням. Не потрібно давати дітям незрозумілі антибіотики чи ліки, які колись допомогли вам при застуді. Це може тільки нашкодити.
Аби в маляти не було ускладнень, дотримуйтесь порад лікаря, забезпечте дитині спокій.
Намагайтеся підбадьорювати дитину, подаруйте їй позитивні емоції. Самі також не падайте духом. Дбайте про свою безпеку.
Аби не допустити серйозної хвороби у малюка, привчіть його постійно мити руки, користуватися антисептиком та не торкатися обличчя в громадських місцях.
Навчіть користуватися маскою та вчасно змінюйте її. У разі, якщо хтось зі школи чи садочка захворів, залиште дитину вдома та прослідкуйте за її станом.
А сайт “Коментарі” бажає міцного здоров’я вам та вашій сім’ї та нагадує 6 заборон самолікування.
Новини