Головна Новини Суспільство неймовірно Вишуканість та розкіш: ТОП-5 найдорожчих прикрас світу
commentss НОВИНИ Всі новини

Вишуканість та розкіш: ТОП-5 найдорожчих прикрас світу

Красиві блискучі ювелірні прикраси привертають увагу протягом тисячоліть

10 липня 2024, 18:08
Поділіться публікацією:

У світі коштовностей, де кожен камінь та кожна прикраса несуть свою унікальну історію, існують витвори мистецтва, цінність яких вимірюється не лише каратами, а й їх історичним та культурним значенням. У цьому огляді ми представляємо п'ять найдорожчих прикрас у світі, кожна з яких є символом незрівнянної розкоші та вишуканості.

Вишуканість та розкіш: ТОП-5 найдорожчих прикрас світу

ТОП-5 найдорожчих прикрас у світі

1. Hope Diamond (Діамант Надії)

Історія цього унікального 45,52-каратного синього алмазу налічує кілька століть. Вважається, що камінь був здобутий в Індії в 17 столітті і згодом потрапив до рук французького короля Людовіка XIV. Після низки змін власників і мандрівок Європою, Алмаз Надії знайшов своє місце у Національному музеї природної історії у Вашингтоні. Оцінна вартість каменю перевищує 250 мільйонів доларів.

Вишуканість та розкіш: ТОП-5 найдорожчих прикрас світу - фото 2

2. Peacock Brooch (Брошь "Павич")

Ця дивовижна прикраса, створена ювелірною компанією Graff Diamonds, прикрашена 1,305 камінням загальною вагою понад 120 карат. Центральне місце займає величезний синій діамант. Художнє оформлення брошки у формі павича та її вишукане виконання роблять її воістину неповторною. Вартість брошки "Павич" оцінюється у 100 мільйонів доларів.

Вишуканість та розкіш: ТОП-5 найдорожчих прикрас світу - фото 3

3. L'Incomparable Diamond Necklace (Намисто "Незрівнянне")

Це намисто включає один з найбільших у світі жовтих алмазів вагою 407,48 карата. Оточений сотнями дрібних білих алмазів цей камінь займає центральне місце в прикрасі. Створене ювелірною компанією Mouawad намисто оцінюється в 55 мільйонів доларів.

Вишуканість та розкіш: ТОП-5 найдорожчих прикрас світу - фото 4

4. The Graff Pink (Діамант "Графф Пінк")

24,78-каратний рожевий діамант продали на аукціоні Sotheby's за рекордні 46,2 мільйона доларів. Цей камінь вважається одним із найбільших і найцінніших рожевих діамантів у світі. Його відтінок і чистота роблять його справді унікальним.

Вишуканість та розкіш: ТОП-5 найдорожчих прикрас світу - фото 5

5. The Wittelsbach-Graff Diamond (Діамант "Віттельсбах-Графф")

Свою історію цей 31,06-каратний блакитний діамант веде з 17 століття, коли він входив до австрійської та баварської коронних прикрас. У 2008 році ювелір Лоуренс Графф придбав цей камінь за 24,3 мільйона доларів і зробив його переогранювання, збільшивши чистоту та яскравість каменю.

Вишуканість та розкіш: ТОП-5 найдорожчих прикрас світу - фото 6

Ці коштовності не лише підкреслюють статус їх власників, а й продовжують захоплювати своєю красою, привертаючи увагу колекціонерів та поціновувачів мистецтва з усього світу. Унікальність кожної прикраси полягає не тільки в ціні, але і в неповторній історії, яка робить кожен камінь легендою.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини