Головна Новини Суспільство неймовірно ШІ підрахував, скільки потрібно пенсіонеру в Україні для гідного життя
commentss НОВИНИ Всі новини

ШІ підрахував, скільки потрібно пенсіонеру в Україні для гідного життя

Прожитковий мінімум для пенсіонерів: реальність vs очікування

18 червня 2024, 16:00 comments10615
Поділіться публікацією:

Розмір пенсій в Україні – гостре соціальне питання. Штучний інтелект підрахував оптимальний розмір пенсії на одну людину для комфортного життя. ІІ розбив витрати на основні категорії: харчування, житло, комунальні послуги, транспорт, медичні витрати та інші щоденні витрати

ШІ підрахував, скільки потрібно пенсіонеру в Україні для гідного життя

ШІ підрахував вартість життя пенсіонера в Україні

  1. Живлення: Забезпечення базового раціону (хліб, крупи, молочні продукти, овочі, фрукти, м'ясо, риба тощо) коштуватиме щонайменше 3000 гривень на місяць.

  2. Житло та комунальні послуги: Оренда однокімнатної квартири в середньому в регіональних центрах України коштує 5000 гривень, плюс комунальні платежі (світло, газ, опалення, вода) – ще 1500 гривень щомісяця.

  3. Транспорт: Більшість пенсіонерів користуються громадським транспортом, витрати на проїзд становлять близько 500 гривень на місяць.

  4. Медичні витрати: Ліки, візити до лікарів та необхідні процедури – це щонайменше 1000 гривень щомісяця.

  5. Інші витрати: Одяг, побутова хімія, предмети гігієни, а також мінімальні витрати на дозвілля та захоплення становитимуть ще близько 1000 гривень на місяць.

Для забезпечення базових потреб пенсіонеру в Україні необхідно щонайменше 12 000 гривень на місяць. Ця сума значно перевищує середню пенсію країною.

Розрахунки ґрунтуються на мінімальних потребах та середніх цінах по Україні. Реальні витрати можуть відрізнятися залежно від регіону, стану здоров'я та особистих переваг.

Нагадаємо, що штучний інтелект визначив найжорстокіших диктаторів усіх часів . Від знищення цілих народів до систематичних репресій та економічних катастроф, які відкинули нації на десятиліття тому, наслідки їхнього правління відчуваються досі.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини