Рубрики
МЕНЮ
Кречмаровская Наталия
Українці нерідко засуджують дії працівників ТЦК за ті мобілізаційні методи, які вони використовують. Трапляються навіть напади на військових центрів комплектування. Хто найбільше ненавидить працівників ТЦК та звідки береться це почуття, розповів речник Полтавського обласного ТЦК та СП, майор Роман Істомін. Про це повідомляє портал “Коментарі” з посиланням на інформацію видання Telegraf.
Фото портал "Коментарі"
На запитання, чому змінилося суспільство, яке раніше героїзувало своїх захисників, а зараз плює їм в обличчя, він зазначив, що ненависть йде від тих, хто не хоче помічати війни. “А тут до них підходять військовослужбовці ТЦК і кажуть: "А війна, знаєш, досі триває. І того, що ти ставиш Збройним Силам віртуальні сердечка в соцмережах або навіть донатиш по 50 гривень щотижня, замало. Пішли з нами, нам потрібне поповнення", — розповів він.
Також додав, що саме це постійне нагадування про те, що війна “не десь там, а буквально за порогом”, і викликає таку реакцію.
“Військовослужбовці ТЦК — такий собі місточок, який зв'язує тих, хто не хоче на війну, з тими, хто на війні і яким конче потрібне підкріплення”, — пояснив Роман Істомін.
Раніше портал “Коментарі” повідомляв, що мобілізаційні заходи в Україні тривають, однак протистояння між представниками ТЦК та військовозобов'язаними виникають все частіше.
Силову мобілізацію, яку дуже часто використовують військові ТЦК, українці назвали “бусифікацією". Є й випадки стрілянини за участю чоловіка у військовій формі. Сержант Збройних сил України Андрій Соколов в інтерв'ю медіахабу “Твоє місто” заявив, що військовим ТЦК потрібно дозволити стріляли в цивільних.
Новини