Головна Новини Суспільство права людини Трудова повинність та робота за їжу в Україні: яку реальність "готують" громадянам
commentss НОВИНИ Всі новини

Трудова повинність та робота за їжу в Україні: яку реальність "готують" громадянам

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки назвали інформацію про трудову повинність маніпуляцією

сьогодні, 13:34
Поділіться публікацією:

Днями в мережі інтернет ширилась інформація, що в Україні потрібно вводити трудову повинність, скасувати заплати, а громадянам видавати їжу за талонами. У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомили, що така інформація являється маніпуляцією, повідомляє портал “Коментарі”.

Трудова повинність та робота за їжу в Україні: яку реальність "готують" громадянам

Ілюстративне фото

“Брехня: Україна – за крок до введення трудової повинності, коли громадяни працюватимуть за пайки і талони. Про це з посиланням на заяву заступника голови Верховного Суду Олександра Мамалуя пишуть росЗМІ. Правда: ця заява є особистою думкою Олександра Мамалуя, яку він висловив в етері “Суспільного” ще в лютому 2024 року”, — йдеться у повідомленні. 

У Центрі зазначають, що гіпотетичне рішення про впровадження загальної трудової повинності не є у сфері повноважень Верховного Суду. До того ж, впровадження таких заходів зараз не обговорюється керівництвом України. 

“Російська пропаганда поширює заяву Мамалуя, щоби посіяти панічні настрої в Україні. Наратив російської пропаганди такий: “Україна катастрофічно виснажена війною і наближається до економічного і військового краху” і “Київ “закручуватиме гайки” ще сильніше, аби війна тривала якнайдовше, збільшуючи страждання громадян”, — йдеться у повідомленні.  

У Центрі зазначають, що подібні вкиди є складовою широкої дезінформаційної кампанії Москви, спрямованої на деморалізацію українців з метою схилити їх до капітуляції.

Раніше портал “Коментарі” повідомляв, що працівник ТЦК, МСЕК, ВЛК “озолотились” під час війни. 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://t.me/spravdi/42679

Новини