Рубрики
МЕНЮ
Кречмаровская Наталия
У Генеральному штабі ЗСУ не вбачають необхідності зниження мобілізаційного віку. Не готують народні депутати України і відповідних законодавчих ініціатив. Щоб знизити мобілізаційний вік, потрібно дотримуватися певних умов.
Ілюстративне фото
Народна депутат Ірина Фріз в ефірі Ранок.LIVE розповіла, що перш ніж знижувати планку мобілізаційного віку, потрібно збільшити термін навчання для молоді та створити такий мотиваційний пакет, який буде ключовим для визначення громадянина щодо потреби або готовності молодих громадян до служби в армії.
“Ви знаєте, ми знаходимось з вами в затяжній війні. І саме війна буде диктувати нам умови. А що стосується молоді, то перш ніж знижувати планку мобілізаційного віку, потрібно збільшувати термін навчання для молоді. Тобто, якщо вже ми хочемо залучати молодь, то потрібно створити такий мотиваційний пакет, який є ключовим для визначення молодого громадянина щодо потреби або щодо готовності йти у військо”, — наголосила нардеп.
За її словами, навчати молодь потрібно протягом 6 місяців. “Це не може бути 45 днів, як зараз під час мобілізації. Бо в такий спосіб ми просто-напросто стираємо нашу націю в нуль”, — зазначила вона.
Щоб залучити молодь до війська, за її словами, можуть бути різні опції — дешеві кредити на житло, безмитне ввезення автомобілів, погашення кредитних зобов'язань людини перед фінансовими установами.
Зазначимо, що в Україні продовжують використовувати практику силової мобілізації, так званої “бусифікації. Посилення мобілізації в Україні, як розповів портал “Коментарі”, прокоментував Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.
Новини