Головна Новини Суспільство права людини Проєкт “Бойко” коштуватиме мільйони: Держкіно замовило створення серіалу
commentss НОВИНИ Всі новини

Проєкт “Бойко” коштуватиме мільйони: Держкіно замовило створення серіалу

Черговий телевізійний серіал замовили в Україні: вартість

сьогодні, 16:30
Поділіться публікацією:

Державне агентство України з питань кіно замовило виробництво (створення) національного телевізійного серіалу "Бойко". Відповідний тендер розміщений на платформі Prozorro.

Проєкт “Бойко” коштуватиме мільйони: Держкіно замовило створення серіалу

Ілюстративне фото

Тендер оголосили 12 грудня і того ж дня обрали переможця. Відповідно до протоколу розкриття тендерних пропозицій був один учасник — ТОВ "Ліберті продакшн" з пропозицією 18 000 000 грн (без ПДВ). 

Відповідно до протоколу, розміщеного на сторінці тендеру, уповноважена особа Держкіно України провела процедуру без застосування відкритих торгів. У протоколі визначено джерелом фінансування закупівлі — асигнування, передбачені Держкіно у Державному бюджеті України за бюджетною програмою “Державна підтримка кінематографії, у тому числі документування воєнних злочинів”.

Термін виконання робіт — через 12 місяців з дня підписання договору.

Нагадаємо, що українці збільшили рівень вживання піратського контенту. Портал “Коментарі” розповідав, що Україна серед шістки країн з найвищим рівнем споживання піратського контенту. Серед найвідвідуваніших в нашій країні сайтів — піратський UAKino, який займає третю позицію після Google та YouTube.

Кількість відвідувань на різних доменах популярних піратських сайтів. “І це лише той трафік, який проходить через провайдерів України без VPN”, — йдеться у виданні Dev.ua.

Кількість переглядів у Netflix приблизно у 30 разів менша, ніж в UAKino.

“За кількістю брендових запитів (коли цілеспрямовано шукали назву чи домен піратського сайту) HDRezka у 4,5 раза популярніша за Netflix і у 2 рази — за Megogo. Сумарна кількість відвідувань піратських сайтів у 20 разів більша, ніж в усіх офіційних постачальників відеоконтенту разом, проте цілеспрямовано шукають саме піратів лише вдвічі частіше”, — йдеться у повідомленні. 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини