Головна Новини Суспільство права людини Хайп чи маркер українського суспільства: що насправді показала скандальна сценка з ТЦК у столичній школі
commentss НОВИНИ Всі новини

Хайп чи маркер українського суспільства: що насправді показала скандальна сценка з ТЦК у столичній школі

Ставлення до військових в Україні: куди “котиться" українське суспільство

19 лютого 2025, 13:35
Поділіться публікацією:

Днями Україну сколихнула ситуація, яка трапилася в одній із київських шкіл. Діти до дня Святого Валентина показали сценку, в якій побили працівника ТЦК. Інцидент трапився у школі №309. Директорка школи Ольга Тимошенко пояснила, що учні без погодження зі сценарієм додали імпровізовану сценку, яка викликала справедливе обурення у суспільстві. На її переконання, учні, які створили сценку, не усвідомлювали глибинних наслідків такого вчинку, вважаючи це жартом без негативного контексту. 

Хайп чи маркер українського суспільства: що насправді показала скандальна сценка з ТЦК у столичній школі

Фото з відкритих джерел

Однак проблема значно глибша, ніж необдуманий жарт — діти відображають те, про що чують вдома, на вулиці, в соцмережах. Експерти та військові відреагували на ситуацію та пояснили, чому склалася така ситуація та чим вона небезпечна.

Речник Оперативне командування "Захід" Олег Домбровський звернувся до учнів та їх батьків і вчителів столичної школи.

“Маркую вам всім про те, які наслідки такого виховання молоді з вашого боку. І не кажіть, що ви цього не знали й не бачили. Болить, що Ірпінь, Буча, Гостомель, Мощун та багато інших міст стали для вас вже далеким відгомоном ... Війна нікуди не ділась…”, — написав він.

За його словами, ситуація у столичній школі — це не просто маркер невігластва, це показник серйозного упущення з боку директора школи та свідчення запущення педагогічного процесу національно-патріотичного виховання молоді.

“Люди, ви в якій реальності..? Як таке можна було допустити?! Ті підлітки в школі показали, що цінності, за які тисячі наших славних воїнів віддали своє життя і сотні тисяч з зброєю в руках нині в окопах, дуже легко "розмиваються" ворожою пропагандою. І в першу чергу через недбалість і легковажність до виховного процесу”, — зазначив військовий. 

Олег Домбровський наголосив, що ворог має дуже довгі руки. 

“Важко збагнути це..? Хайп..? Не вірю... Це невігластво... Буду називати речі своїми іменами. Винні мають бути притягнуті до відповідальності і дуже серйозної!”, — переконаний він.

Політолог, експерт Аналітичної групи "Левіафан" Микола Мельник зазначив, що не варто дивуватися виставам школярів, адже вони лише рефлексія суспільства. Лише відображення того про що говорять батьки, знайомі, оточення, і те що показують по телебаченню чи в соцмережах, пояснив він.

“Україна не прийшла на інформаційну війну. На державному рівні ми зосередились на внутрішньополітичній боротьбі замість того, щоб створювати спільні наративи”, — написав політолог.

Мельник висловив переконання, що в умовах, коли громадянське суспільство сконцентроване на війні, а держава не бореться за уми молоді та власне інфополе, “майбутнє непередбачуване, але дуже цікаве”.

Нагадаємо, що в Україні, як писав портал “Коментарі” непоодинокі напади на працівників ТЦК.






Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини