Головна Новини Суспільство права людини Антон Шухнін: Мережа DOMINO допомогла більш ніж 100 сім'ям переселенців з окупованих територій зібрати дітей до школи
commentss НОВИНИ Всі новини

Антон Шухнін: Мережа DOMINO допомогла більш ніж 100 сім'ям переселенців з окупованих територій зібрати дітей до школи

Сім'ї переселенців з дітьми отримали подарунки до нового навчального року від мережі DOMINO

4 вересня 2025, 13:58
Поділіться публікацією:

Допомога військовим та цивільним надзвичайно важлива, особливо враховуючи тривалість війни та ситуацію в Україні. На допомогу приходить бізнес — підприємці вважають це не благодійністю, а громадянським обов'язком. 

Антон Шухнін: Мережа DOMINO допомогла більш ніж 100 сім'ям переселенців з окупованих територій зібрати дітей до школи

Допомога переселенцям. Фото з відкритих джерел

Мережа DOMINO продовжує допомагати не лише військовим, але й цивільним людям, що постраждали від війни. До 1 вересня діти з понад ста сімей переселенців отримали шкільні набори. Про це написав у Facebook власник ТМ DOMINO Антон Шухнін.

“Мережа DOMINO допомагає не лише військовим, але й цивільним людям, що постраждали від війни. Разом з дружиною приїхали до одного з гуртожитків, де живуть сім'ї переселенців з дітьми. Люди з окупованих територій Херсонщини, Луганщини, Запоріжжя. Привезли малечі подарунки до нового навчального року. Війна забрала у них дім, але не повинна забрати дитинство”, — зазначив Шухнін.

Діти отримали рюкзаки, шкільне приладдя, набори для творчості та інші необхідні речі. Всього, за його словами, роздали більш ніж 100 наборів. 

Антон Шухнін: Мережа DOMINO допомогла більш ніж 100 сім'ям переселенців з окупованих територій зібрати дітей до школи - фото 2

Власник ТМ DOMINO підкреслив, що соціально відповідальний бізнес під час війни має допомагати тим, хто цього потребує.

“Сьогодні наші захисники роблять усе можливе, щоб повернути мир на нашу землю. А наше завдання, як відповідального бізнесу, допомагати захисникам — стримувати ворога, та цивільним — пережити важкі часи і дочекатися повернення додому. Допомога — це не благодійність, а наш громадянський обов’язок”, — наголосив Антон Шухнін.

Раніше підприємець передав підрозділу ГУР позашляховик, який придбали за рахунок коштів, отриманих мережею DOMINO впродовж святкових днів 23 і 24 серпня.

Нагадаємо: портал “Коментарі” писав про відпочинок дітей загиблих військових.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини