Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
10 вересня під час проведення рибоохоронного рейду викрито порушників на Кам’янському водосховищі у межах Полтавської області. У ході перевірки встановлено, що браконьєри здійснювали вилов водних біоресурсів за допомогою 6 сіток та човна з підвісним двигуном. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію Дніпропетровського рибоохоронного патруля.
Виловлена риба. Фото: Рибоохоронний патруль Дніпра
У такий спосіб порушники добули майже 165 кг риби: синця – 320 екз., плоскирки – 140 екз., плітки – 116 екз., карася – 73 екз., ляща – 59 екз., судака – 28 екз., білизни – 20 екз., чехоні – 7 екз., 2 екз – сома та 1 екз. краснопірки. Збитки, завдані рибному господарству України, склали понад 1,2 млн грн.
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції.
На порушників оформлено адміністративний протокол, заборонені знаряддя лову, човен та незаконно добуті водні біоресурси вилучено.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв:
Названо причину забруднення річки Десна
Витік отруйних речовин, які потрапили у воду, стався на російській території з цукрового заводу у Тьоткіному Курської області. Про це розповів експерт мережі захисту національних інтересів “АНТС”, еколог Олег Листопад в ефірі “Київ24”, повідомляє портал "Коментарі".
Він зазначив, що це підтверджує інформація від Сумської обласної військової адміністрації. Причиною забруднення води стало забруднення з цукрового заводу. Знімки з космосу показують, що очисні споруди заводу у Тьоткіно до інциденту були заповнені, а після аварії виявилися порожніми. Олег Листопад зауважив, що є інформація про обсяг забруднення та швидкість течії річок Сейм і Десна. Подробиці – за посиланням.
Новини