Рубрики
МЕНЮ
Ткачик Олеся
Як повідомляє видання "Українські новини", юридична спільнота зареєструвала на сайті КМУ петицію, в якій пропонує припинити бронювання працівників донорських установ та виконавців проектів міжнародної технічної допомоги. Це дасть можливість підтримати армію та сформувати нові бригади ЗСУ.
Грантожери
У петиції зазначається, що надання фінансової допомоги USAID та роботу недержавних громадських об'єднань фактично припинено. Відповідно від Уряду вимагається на 90 днів припинити дію п. 5 Порядку бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, згідно з яким працівники представництв цих організацій та їхні ґрантоотримувачі звільнялись від призову.
Окрім того, в матеріалі вказано про те, що Вища рада правосуддя відповіла щодо скарг на суддів активістки Фундації DEJURE Христини Буртник. Відзначається, що мова може йти про зовнішнє втручання у діяльність судової гілки влади.
Разом з тим, видання підкреслює, що адвокат Олег Шрам повідомив про негативні наслідки роботи для країни ЗМІ, які отримували фінансування від закордонних донорів.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що нова адміністрація США планує розслідувати діяльність громадської організації "Центр протидії корупції", на підставі відомостей якої колишні американські чиновники впливали на судову та правоохоронну систему України та встановили контроль над Вищою радою правосуддя та Вищою кваліфікаційною комісією суддів.
Новини