Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Із січня рівень довіри українців до президента Володимира Зеленського зріс із 57 до 65%. Як повідомляє портал "Коментарі", про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг".
Вибори в Україні. Фото: з відкритих джерел
Водночас не довіряють Зеленському 34% опитаних громадян України.
Валерію Залужному довіряють 76%, не довіряють – 16%; Сергію Притулі довіряють 34%, не довіряють – 51%; Петру Порошенку довіряють 22%, не довіряють – 76%; Дмитру Разумкову довіряють 19%, не довіряють – 41%; Юлії Тимошенко довіряють 11%, не довіряють – 86%.
Для соцопитування фахівці визначили населення України віком від 18 років та старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв'язок. Вибіркова система: 1200 респондентів.
Опитування проводилося 20-21 лютого методом телефонних інтерв'ю з допомогою комп'ютера з урахуванням випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.
Читайте також на порталі "Коментарі" — переважна більшість наших співвітчизників вважає, що для підготовки відсічі російської агресії було зроблено недостатньо. Провину покладають на політичне керівництво та на самих себе. Про це свідчать дані опитування КМІС.
Соціологи зазначають, що напередодні широкомасштабного вторгнення у 2022 році КМІС ставив респондентам питання, а наскільки напад є реальним. Тоді 49% вважали за реальну можливість вторгнення, а 39% відповідали, що вторгнення не буде. КМІС у травні 2022 року та у лютому 2025 року (напередодні третьої річниці вторгнення) ставив респондентам питання, наскільки достатньо чи недостатньо зробила Україна для підготовки до нападу. І в травні 2022 року, і в лютому 2025 року українці здебільшого вважали, що Україна зробила скоріше або абсолютно недостатньо для підготовки. Причому критичні оцінки навіть зросли — з 52% у травні 2022 року до 81% у лютому 2025 року побільшало тих, хто вважає докладені зусилля були недостатніми.
Новини