Рубрики
МЕНЮ
Козлова Альбіна
Національний координаційний центр кібербезпеки буде тестувати на рівень кваліфікації усіх охочих долучитися до кібервійськ. Як це зробити розповів заступник Олексія Данилова, секретаря РНБО Сергій Демедюк під час прес-брифінгу. Про це пише Укрінформ.
Національний координаційний центр кібербезпеки, фото Facebook
Забезпечувати безпеку від кібератак українські фахівці зможуть на волонтерських засадах. Для цього слід звернутися до координаційного центру, який розташований в центрі "Парковий".
Охочих спочатку протестують на рівень кваліфікації, а потім дадуть завдання й направлять "до присутніх тут суб’єктів забезпечення кібербезпеки".
За словами Сергія Демедюка, державні органи готові набрати спеціалістів. Основні суб'єкти забезпечення кібербезпеки — це Міністерство цифрової трансформації, СБУ, Держспецзв’язок, Кіберполіція, Рада Національної безпеки (РНБО), Національний банк, Міністерство оборони, штаби Збройних сил та розвідка.
Стратегія кібербезпеки України на 2021-2025 роки була ухвалена в 2021 році.
Як повідомляв портал "Коментарі", на сайті Верховної Ради зареєстровано два законопроекти про військову юстицію. Один з них передбачає процес створення Державного бюро військової юстиції, інший — внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення в статті, які стосуються відповідальності водіїв за порушення правил дорожнього руху тощо.
Новини