Рубрики
МЕНЮ
Амбарцумян Анна
Сьогодні, 6 березня відбулася важлива зустріч прем'єр-міністрів України та Франції, на якій були порушені питання стратегічної оборонної співпраці, економічного партнерства та санкційної політики. У ході переговорів обидві сторони акцентували увагу на розвитку взаємодії між країнами в оборонному секторі та посиленні економічних зв’язків. Як заявив Денис Шмигаль, Україна розраховує на подальшу співпрацю з французькими компаніями у сфері оборонно-промислового комплексу. Про це повідомляє Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Фото: kmu.gov.ua
Прем'єр-міністр України відзначив, що вже є перші результати співпраці між українськими та французькими компаніями в ОПК, а також наголосив на необхідності зміцнення цих зв'язків. Крім того, Шмигаль запропонував організувати спільні засідання урядів у Києві та Парижі для подальшого розвитку економічної співпраці між державами.
У центрі уваги була також підтримка Франції у відновленні України. Денис Шмигаль висловив подяку за допомогу в реконструкції Чернігівської області та за участь у гуманітарних ініціативах. Крім того, на зустрічі обговорювалися питання санкційної політики, і прем’єр-міністр підкреслив важливість посилення тиску на Росію для завершення війни.
Франсуа Байру запевнив, що Франція продовжить підтримувати Україну у різних сферах, зокрема в соціальних, економічних та оборонних питаннях.
Нагадаємо, портал “Коментарі” писав, що Сполучені Штати Америки, ймовірно, не будуть надавати такої військової допомоги Україні, яку надсилали за президентства Байдена. Експерти зазначають, що на допомогу не варто розраховувати.
Новини