Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Олександр Усик офіційно здав усі свої трильйони поясів (WBC, WBA, IBF) назад у боксерський ломбард. Версія для преси: "Даю дорогу молодим, готуюся до Останнього танцю". Версія для тих, хто вміє читати між рядків: "Сані просто облом, у нього попереду набагато більший ринг". Про це розповів громадський активіст, народний депутат України сьомого і восьмого скликань Олександр Бригинець.

Олександр Усик. Фото: з відкритих джерел
За його словами, бо, коли ти вже пообіцяв стати президентом України, у тебе автоматично змінюються пріоритети. Які ще обов'язкові захисти титулів, коли тут треба країну захищати від Залужного і Порошенка та до виборів готуватися? Політичний трек вимагає зовсім іншого тайм-менеджменту: замість спарингів у залі – прес-конференції, замість дієти – великі інтерв'ю, замість тактики на бій – передвиборчий піар. На бокс банально немає часу!
Він додає, Саня ж залишив собі головний титул – "майбутній Головнокомандувач на чилі". Він же не якийсь там актор. Він чемпіон! Він красиво проведе свій епічний фінальний "танець" заради космічного чека від саудівських шейхів, остаточно закриє спортивний гештальт і піде впевненим кроком у велику політику. Пояси приходять і йдуть, а булава – це вже зовсім інший рівень ваги.
Читайте також на порталі "Коментарі" — український боксер, абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі, олімпійський чемпіон Олександр Усик повідомив про важливе рішення. Він заявив, що залишає пояси, якими володіє і повідомив, що проведе ще один бій.