Головна Новини Суспільство події В Україні підвищиться вартість біометричних паспортів: скільки доведеться платити за документ
commentss НОВИНИ Всі новини

В Україні підвищиться вартість біометричних паспортів: скільки доведеться платити за документ

Громадяни, які вже оплатили адміністративні послуги і подали заяви на оформлення документів до 31 грудня 2024 року, зможуть отримати їх за старими цінами.

31 грудня 2024, 19:30
Поділіться публікацією:

З 1 січня 2025 року в Україні очікується підвищення вартості оформлення кількох типів біометричних документів, зокрема ID-карток, паспортів для виїзду за кордон, а також посвідок на тимчасове і постійне проживання. Про це повідомили в Державній міграційній службі, пояснивши зміни підвищенням вартості бланків документів, які здійснює ДП Поліграфічний комбінат "Україна".

В Україні підвищиться вартість біометричних паспортів: скільки доведеться платити за документ

Біометричний паспорт. Фото: 24 Канал

Оновлені тарифи на біометричні документи виглядають наступним чином:

       Паспорт громадянина України (ID-картка) до 20 робочих днів — 558 грн.

·         Паспорт громадянина України (ID-картка) до 10 робочих днів — 928 грн.

·         Паспорт для виїзду за кордон (до 20 робочих днів) — 1042 грн.

·         Паспорт для виїзду за кордон (до 7 робочих днів) — 1682 грн.

·         Посвідка на постійне проживання в Україні — 1175 грн.

·         Посвідка на тимчасове проживання в Україні — 1080 грн.

Міграційна служба також наголосила, що громадяни, які вже оплатили адміністративні послуги і подали заяви на оформлення документів до 31 грудня 2024 року, зможуть отримати їх за старими цінами. Однак, якщо заяву подадуть після цієї дати, вони зобов'язані доплатити різницю згідно з новими тарифами.

Нагадаємо, що з початку 2025 року також передбачається підвищення тарифу на передачу електроенергії для "Укренерго". НКРЕКП вже схвалила проєкт підвищення на 25,8%, що призведе до зростання тарифу до 665,26 грн/МВтгод. Водночас споживачам варто очікувати підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення, а також на послуги фіксованого телефонного зв'язку та дротового радіо, що також спричинене інфляційними процесами та необхідністю розвитку телекомунікаційної інфраструктури.

Портал "Коментарі" раніше писав, що комісія Держдуми країни-агресора з питань регламенту подала на розгляд нижньої палати парламенту проєкт постанови, яка встановлює порядок обмеження права на виїзд з Росії для депутатів, що володіють інформацією особливої важливості.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини