comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство події Україна є дуже привабливою для інвесторів - Криволап
commentss НОВИНИ Всі новини

Україна є дуже привабливою для інвесторів - Криволап

Високим рівнем закріплення будь-якої стратегії є закон України, підкреслив виконавчий директор центру економічного відновлення, радник прем'єр-міністра України Кирило Криволап

19 червня 2021, 03:34

Завдяки людським потенціалом, власних ресурсів і вдалому географічному положенню Україна є дуже привабливою для інвесторів. Про це заявив виконавчий директор центру економічного відновлення, радник прем'єр-міністра України Кирило Криволап.

Україна є дуже привабливою для інвесторів - Криволап

Кирило Криволап (фото з відкритих джерел)

"Питання в тому, чи підуть інвестори сюди? Адже для них ризик повинен бути менше, ніж потенційний прибуток. А в цьому Україна поки не може запропонувати переконливі аргументи. Є окремі сектори, де стимули були більше ризику. Наприклад, відновлювальна енергетика. Стимулюючий тариф перевищував ризики, і ми отримали за цим напрямком понад 10 млрд євро — чверть усіх інвестицій за 30 років економіки України. Це приклад того, коли створюються відповідні умови, інвестори приходять, тому що Україна їм потенційно цікава. А коли не виконуються умови меморандуму, коли депутати не можуть зробити свою роботу — це руйнує довіру. Для того, щоб цю довіру повернути, нам потрібно врегулювати ситуацію із заборгованостями на ринках електроенергії та газу", — сказав Криволап.

За його словами, потрібно створити систему, коли приватні інвестиції будуть захищені.

"Потрібно продовжувати удосконалювати антимонопольне законодавство і створювати рівні правила для всіх. Високим рівнем закріплення будь-якої стратегії є Закон України. Безумовно, якби Парламент міг розвинути цю тему і створити Закони про економічний розвиток, це було б непогано, але це не ключове. Це 60% того, що в цій стратегії має робити Уряд і може робити Уряд навіть баз Парламенту", — підкреслив експерт.

Як повідомляли раніше радник прем'єр-міністра, виконавчий директор Центру економічного відновлення Кирило Криволап вважає Україну інвестиційно привабливою. Але, на його думку, існують чинники, які руйнують довіру інвесторів до нашої держави.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: Comments.ua
comments

Обговорення

ККК

20 червня 2021, 08:27

Бред идиота...

пенс

19 червня 2021, 06:02

Очередной "экономический гений" от клоуна вроде Гончарука, для которого народ Украины - трудовые ресурсы, готовые продать все и вся.

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!