Coinspot 05.03.2021
BTC/USD
47252.65
ETH/USD
1481.98
LTC/USD
172.71
НБУ 05.03.2021
USD/UAH
27.90
EUR/UAH
33.70
RUB/UAH
0.40
Рубрики
МЕНЮ
Кириєнко Анна
У Києві було зірвано мирну акцію на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального. Мітинг розпочався біля посольства Російської Федерації, проте згодом прийшли невідомі люди, які почали агресивно себе поводити. Про це повідомляє видання Цензор.Нет.
У Києві відбулася акція на підтримку Олексія Навального. Фото: 24 канал
Люди представилися "патріотично налаштованими громадянами". Проте згодом вони почали палити та виривати з рук плакати та пояснювати мітингувальникам, що ті безрезультатно тут стоять. Невідомі пояснили свою точку зору, за якою Навальний такий же "імперець" як і Володимир Путін. Тому немає причин захищати та відстоювати його свободу та права.
Між двома таборами виникла сутичка, яку оперативно усунула поліція. Після конфлікту мітингувальники та противники Олексія Навального розійшлися.
Нагадаємо, що зараз у Росії відбуваються масові акції протесту в підтримку кремлівського опозиціонера Олексія Навального, який був отруєний хімічною зброєю на території РФ.
Правоохоронці затримали більше сотні протестувальників, серед яких журналісти друкованих видань та телебачення. Також на мітингу в Москві була затримана й жінка Олексія Навального - Юлія. Її силовики відвезли до відділку поліції.
Відзначається, що правоохоронці, які затримали Юлію Навальну поводилися протиправно. Вони навіть не представилися на прохання мітингувальників. Окрім того, затримання пройшло без написання протоколу.
Раніше сайт "Коментарі" повідомляв, що влада Росії хоче заборонити соціальну мережу TikTok аби уникнути подальших збурень молоді та акцій протесту, які обговорюються в соцмережі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!
Обговорення
Новини
xxx
23 січня 2021, 21:05
хочeшь тpаxнyть краcивую дeвкy?! Oдинoкие и Замyжниe oчень xoтят ceкca, здесь дают в пoпy и бeрyт в pот, без дeнeг и обязательств, все aнoнимнo и беcплaтнo, можешь убeдиться cам ----- http://srt.vg/club