Рубрики
МЕНЮ
Виолетта Комаровская
Українці стали частіше отримувати гроші з-за кордону. За перші пів року через офіційні та неформальні канали в країну перевели в доларовому еквіваленті понад 5 мільярдів. Про це йдеться в повідомленні Національного банку України на Facebook.
Грошовий переказ. Фото: golos.ua
Йдеться виключно про приватні грошові перекази.
"З-за кордону в Україну в січні-червні прийшло 5 365 мільйонів доларів США, з України було відправлено 246 мільйонів", — сказано в повідомленні.
П'яту частину всіх грошей з-за кордону українці отримали через системи переказу грошей — на картки, банківські рахунки або поштові відділення. Таким чином в Україну зайшло трохи більше мільярда доларів. І це на 8% більше, ніж було в першому півріччі торік. При цьому відправили за кордон українці за допомогою систем переказу 212 мільйонів доларів, тобто 4/5 всіх грошей.
А ось популярні напрямки переказів майже не змінилися. Найчастіше українцям надсилають гроші зі Сполучених Штатів, Італії, Росії, Ізраїлю та Німеччини.
З України гроші найчастіше йдуть до Грузії, Росії, Туреччини, Азербайджану і Польщі.
Всередині України люди стали також частіше відправляти один одному гроші. За перше півріччя ця сума склала близько чотирьох з половиною мільярдів доларів у еквіваленті. Найчастіше для переказу грошей українці використовували NovaPay, Укрпошту та систему "Фінансовий світ".
Раніше "Коментарі" розповідали про курс валют в Україні на четвер, 6 серпня.
Новини