Головна Новини Суспільство події Що не так із підтримкою Заходу: з яким закликом до Рютте звернувся Зеленський
commentss НОВИНИ Всі новини

Що не так із підтримкою Заходу: з яким закликом до Рютте звернувся Зеленський

Зеленський обговорив із генсеком НАТО участь військових КНДР у війні проти України

8 листопада 2024, 14:28 comments5048
Поділіться публікацією:

Глава української держави Володимир Зеленський поспілкувався з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте, зокрема щодо участі північнокорейських військових у російській агресії проти України. Як передає портал "Коментарі", про це Зеленський повідомив у X (Twitter).

Що не так із підтримкою Заходу: з яким закликом до Рютте звернувся Зеленський

Володимир Зеленський та Марк Рютте. Фото: із відкритих джерел

Володимир Зеленський розповів, що під час зустрічі з Марком Рютте він поінформував про ситуацію на полі бою, зокрема про участь північнокорейських військових у російській агресії проти України.

"Потрібна рішучіша реакція країн Заходу на нову роль Північної Кореї у російсько-українській війні", — акцентував президент.

Український лідер зазначив, що вони говорили і про виконання рішень Вашингтонського саміту НАТО, зокрема щодо посилення протиповітряної оборони, інвестицій в українське виробництво снарядів, дронів та далекобійних засобів.

"Україна потребує дозволу на використання далекобійної зброї з військових об'єктів на території Росії", – додав глава держави.

Читайте також на порталі "Коментарі" — Марк Рютте розкрив мотиви, чому Північна Корея вирішила відправити свої війська до Росії. За його словами, це рішення Пхеньяна пов'язане із відчайдушною потребою Кремля у військовій допомозі після численних невдач на фронті.

На думку Рютте, рішення запросити війська із КНДР показує, як критична ситуація на фронті для Путіна. Щодня російська армія втрачає близько 1200 солдатів, а загальні втрати вже перевищили 600 тисяч людей. Путіну так і не вдалося досягти бажаного в Україні, і тепер він змушений просити допомоги у тих, хто ще залишився його союзником, навіть якщо це далекий та ізольований від світу режим Кім Чен Іна.

Також видання "Коментарі" повідомляло – українська влада розпочала активну дипломатичну кампанію, спрямовану на те, щоб знайти необхідні важелі для впливу на Дональда Трампа в тому, що військова допомога для Києва не може бути припинена, оскільки це може вплинути на глобальне лідерство США. Про це повідомляє "El Pais".




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини