Саміт БРІКС, який відбувся у Казані, став не тільки тріумфом Путіна, він ще й став черговим свідченням того, що розпочалася активна фаза майже фізичного розділу світу на полюси впливу. І той факт, що на Казанський саміт приїхав Китай в особі Сі Цзіньпіна – промовистий факт з ким РФ буде наступні десятиліття. Про це в ексклюзивному інтерв’ю нашому порталу розповіла політичний експерт Світлана Кушнір.
Саміт БРІКС
"Фактично саміти БРІКС, ШОС, ОДКБ для російського володаря є противагою G7, G20 та НАТО. Звичайно, що пошук шляхів вирішення проблеми воєнних конфліктів по всьому світу є темою чутливою і вона притягує до себе увагу. Звичайно, що показати Казань президентам Африки, Близького Сходу, країн Азії – це зовсім не те, що показувати якесь місто, де й газу немає (близько 30% населення РФ не має газопостачання). Казань стала вітриною російського масштабного оновлення, як і Москва чи Петербург", – зазначила експерт.
Згадку на саміті БРІКС Статуту ООН Світлана Кушнір називає ієзуїтством, адже країна, яка має гарантувати безпеку і примирювати сторони у конфліктах, веде десять років війну на знищення цілої європейської країни та етносу.
"Те, що Палестині, Ізраїлю, Сирії присвячено по декілька пунктів резолюції, а Україні лише побіжно 36 за ліком – більш, ніж прозоро свідчить про ставлення офіційної Москви до втрати власних ресурсів та власних людей. Просто начхати. Ще нові народяться, а нам тут і зараз треба наїстися і накрасти, а ще більше – побряцать зброєю, "аби усі боялись, аби не потикались". І болюча для Кремля тема Курської операції аж надто травмує самозакоханість у свою велич очільника РФ", – зауважила експерт.
Читайте також на порталі "Коментарі" — дипломатичний ляпас чи тріумф Путіна: що насправді відбулося на саміті в Казані.
Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.