Росія та 13 недругів України: які країни проголосували проти резолюції ООН щодо Криму
Проти резолюції ООН щодо Криму проголосувало менше держав, ніж попереднього разу
Генасамблея ООН ухвалила нову резолюцію щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму; проти неї проголосували менше держав, ніж попереднього разу. Про це повідомляє портал "Коментарі", з посиланням на "Європейську правду".
"За" проголосували 82 країни, проти – 14, 80 – утрималися. Крім Росії, проти проголосували Білорусь, Китай, Куба, КНДР, Еритрея, Ефіопія, Іран, Казахстан, Малі, Нікарагуа, Судан, Сирія та Зімбабве.
Видання звертає увагу, що це менше, ніж під час голосування 16 грудня 2021 року – тоді проти проголосували лише 25 держав.
Зокрема, цього разу вирішили "утриматися" Сербія та Вірменія. Порівняно з торішнім голосуванням, змінили позицію на "утрималися" також Індія, Киргизстан, Саудівська Аравія, Філіппіни.
Читайте також на порталі "Коментарі" - аналітики Інституту вивчення війни назвали два головні інструменти, які використовує Кремль для досягнення мети в Україні.
Також видання "Коментарі" повідомляло – Україна не отримає від Польщі системи ППО Patriot, які пропонують поляки Німеччини. Польська влада розмістить дані ЗРК на своїй території, висловлюючи при цьому розчарування позицією офіційного Берліна. Експерти проаналізували спеціально для видання "Коментарі" цю ситуацію, а також загалом питання постачання Україні озброєнь для відображення російської агресії.
Раніше "Коментарі" писали – Європейський Союз та НАТО готують важливе звернення до РФ щодо війни в Україні.