Головна Новини Суспільство події Профанація від ТСК Гетманцева: бізнесу, що просив захисту у депутатів, арештували активи
commentss НОВИНИ Всі новини

Профанація від ТСК Гетманцева: бізнесу, що просив захисту у депутатів, арештували активи

ТСК з питань діяльності БЕБ, податкової та інших правоохоронних органів, утворена на базі податкового комітету ВРУ Данила Гетьманцева не змогла зупинити тиск на українських підприємців

26 травня 2023, 09:30
Поділіться публікацією:

Скарги бізнесу, які розглядала Комісія, залишилися без відповідей та кроків реагування. А компанії, які надали ТСК докази тиску, шантажу та вимагання хабарів, стикнулися після цього з новими арештами своїх активів, про що йдеться у судових ухвалах. 

Профанація від ТСК Гетманцева: бізнесу, що просив захисту у депутатів, арештували активи

Данило Гетманцев. Фото: із відкритих джерел

Так, раніше Гетманцев стверджував, що факти тиску на найбільшого виробника пакування в Україні  "Палп Мілл Прінт" збоку ОГП та БЕБ вивчить податковий комітет ВРУ.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Згодом з’ясувалося, що питання "Палп Мілл Прінту" та ще чотирьох компаній заслухала профільна ТСК.  Тоді депутати таки встановили, що переслідування виробника пакування відбувається у справах трирічної давнини і попри те, що висунуті БЕБом звинувачення вже були спростовані у судовому порядку. За словами нардепа, членкині ТСК Ольги Василевської-Смаглюк, за підсумками заслуховування Комісією найбільш резонансних скарг бізнесу також були зафіксовані факти вимагання, вилучення майна і вручення незаконних підозр.

Згодом, Василевська-Смаглюк запевнила, що після засідань ТСК та опрацювання матеріалів з урахуванням заслуховувань, до відповідних органів "були направлені депутатські звернення".

"Хочу також зазначити, що незважаючи на 5 скарг бізнесу, які були підняті на засіданні ТСК, реакція нашої Комісії була по всім зверненням, які на нас надходили", — запевняла політикиня. 

Разом з тим, сам бізнес, що надавав ТСК факти тиску з боку БЕБ та ОГП, замість припинення цього явища відчув на собі його посилення. 

Зокрема, згадана вище компанія "Палп Мілл Прінт", вчергове зіткнулася з арештами активів і корпоративних прав за наполяганням БЕБу і прокурорів.

Цього разу у межах справи підставою для накладення арешту стали знову нібито податкові питання. 

"Хоч вже є рішення окружного суду, який підтвердив правильність оподаткування майна, і відповідно суму, з якої було сплачено податки", — зазначила з цього прикладу Ольга Комар, представник постраждалого бізнесу, у коментарі "Апостроф ТВ".

Переслідування і тиск на бізнес в Україні з боку БЕБ, податківців, прокурорів та інших тільки посилюється, зазначає видання "Цензор.Бізнес", пов’язуючи ці явища з розширенням повноважень силовиків під час війни

Та дієвих механізмів протистояти хабарництву й вимаганню у ВР до цього часу запропонувати так і не спромоглися. В Уряді ж на проблему взагалі воліють не зважати, хоч там і скаржаться на значне падіння інвестицій в економіку країни.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!